Jaro je tu a tak v astrologické předpovědi převládají partnerské vztahy – bude to o lásce, hledání lásky i nespokojenosti. A pozor na jarní únavu, i odpočinku je třeba.

Beran

Do vaší komunikace s okolím zavane čerstvý vítr. Některé postoje, na kterých jste si poslední dobou trvaly se díky tomu změní a tím se vám otevřou mnohé dveře. A za nimi možná bude čekat i někdo zajímavý.

Býk

Charakteristická pro vás tento týden bude upřímnost, jak v partnerských věcech, tak i v pracovních a právě tam vám bude hodně ku prospěchu. Nenecháte se zlákat k intrikám a to vám vynese uznání i respekt.

Blíženci

Jste vnímaví, všem nasloucháte a rádi pomůžete a poradíte. To je všechno krásné, ale také by bylo dobré, abyste občas mysleli i sami na sebe. Je třeba nebýt příliš pasivní ve vztahu k sobě, tento týden přeje sebe rozvoji i novým projektům.

Rak

Cítíte se omezovaní, svázaní, máte pocit, že nemůžete říct naplno svůj názor a projevit vše co ve vás dřímá. Do určité míry máte, hlavně na pracovním poli, pravdu. Přesto ten kdo vás nejvíc omezuje, jste vy sami, to je nutné mít na paměti…

Lev

Snažíte si vyčistit věci, ať už se to týče vztahů nebo obecných věcí. Tento týden budete ještě trochu tápat v mlze a přemýšlet, jakou cestou se přesně vydat. Ale jen tak dál, mračně se rozestupují a obzory se vyjasňují.

Panna

V práci se vám bude dařit skvěle, zaperlíte, zazáříte a budete mít na co být pyšní. Bohužel v ostatních životních odvětvích máte pocit, že jste svou, od přírody, danou zodpovědností omezováni. Tak co s tím? Co třeba se trochu odvázat?

Váhy

Jste pořád dost unavení, což se od minulého týdne nezměnilo. Budete mít více energie na plnění pracovních povinností, ale v soukromí to moc sláva nebude. Snažte se šetřit energií a dost odpočívat, možný je i aktivnější odpočinek v přírodě.

Štír

Učiníte vnitřní rozhodnutí, které se bude týkat vztahů. Možná vám dojde, proč se vám vztahy nedaří a kde děláte chybu. Možná si uvědomíte, kde je z vaší strany, možnost něco zlepšit na stávajícím vztahu. Každopádně jdete správnou cestou.

Střelec

A zase ty vztahy, vcelku jste spokojení, ale váš partner má pocit, že by se vztah měl posunout dál a vy si pořád nejste jistí. Bylo by dobré si ujasnit, kam chcete život směřovat a hlavně co vám brání v tom – „se posunout dál“.

Kozoroh

I vy, jinak většinou vyrovnaní propadáte pocitu, že nic nemá ten správný smysl. Nebojte, je to přechodné jarní období. Jste unavení, přepracovaní a je potřeba se tento týden zaměřit na relax, posezení s lidmi, co máte rádi a další příjemné věci

Vodnář

A u vás? Tento týden bude mít silný sexuální podtext. Zřejmě jste potkali nebo potkáte někoho, kdo ve vás probudí touhy dávno nepoznané. Není důvod, proč se do případného dobrodružství nepustit, ale na druhou stranu buďte opatrní, aspoň trochu…

Ryby

Čerstvé zamilovaní budou pokračovat v „tokání“, ale pomalu nastává čas vztah posunout a partnera trochu „proklepnout“, vyrazte na společný víkend, nebo dokonce na dovolenou, ať zjistíte, jestli jste si vybrali správně.

Foto: DepositPhotos.com/ArturVerkhovetskiy/free