Tento týden bude pestrý, čekají nás nové výzvy, někoho naopak zklidnění nebo nová láska. Důležitá je především trpělivost nechat věcí dozrát a rozvinout se… Takže přátelé, nespěchejte, dejte si načas, protože jak známo, trpělivost růže přináší.

Beran

Milí Berani, pozor, abyste se tento týden nedostali na scestí… Může se jednat o lákavé nabídky, které ale pod povrchem nebudou tak zajímavé. Pozor také na neuvážená milostná dobrodružství – prostě myslete na to, že není všechno zlato, co se třpytí.

Býk

Vaše trpělivost bude těžce zkoušena. Věci, které jste už tisíckrát řešili se znovu vynoří. Okolí po vás bude chtít nemožné a ani doma nebo na volnočasových aktivitách nebudete mít pokoj. Všichni budou chtít váš názor, teď hned a vy si o klidu můžete nechat zdát…

Blíženci

Trocha lehkovážnosti vám neuškodí, moc dlouho jste se teď řídili cizími pravidly, je nutné nastolit si pravidla vlastní. A pozor, chce to tvořit s lehkostí… Nedávejte si zbytečně přísné mantinely, mějte pro sebe pochopení – zejména v milostných vztazích.

Rak

Nebude to lehké, jste dost unavení, oslabení a možná na vás i „leze“ nějaká chřipka a do toho budete muset bojovat za svá práva. V práci je totiž pár lidí, kteří vás zrovna nezbožňují a tak se nedá nic dělat, pokud si chcete udržet pozice, musíte vyrazit do boje.

Lev

U vás Lvi, půjde tenhle týden o lásku, toužíte po spřízněné duši, která se může objevit, nebo už se objevila, ale také se zjeví svody, které lákavě vypadají, ale ve skutečnosti by vás v životě jen stahovaly dolů. Bude tedy čas sundat růžové brýle a dívat se pod povrch věcí.

Panna

Tento týden na vás extra dobré zprávy nečekají, budete zataženi do spárů administrativního šimla a bude nutné vyřešit vše, co už delší dobu odkládáte. Nejlepší by bylo, kdybyste to brali s klidem a možná tak, že budete mít na delší dobu od oficialit klid – rychle do toho, půl je hotovo…

Váhy

Budete mít šanci dokázat, že když se pro něco rozhodnete, dokážete jít spolehlivě za svým cílem. V práci své schopnosti předvedete v dobrém světle, ale v domácích rozmíškách budete mít tendenci se zbytečně dohadovat o své pravdě.

Štír

Tento týden se vám bude dařit v podnikání a ve všem, kde budete moci zapojit své neotřelé nápady a ukázat, že sebevědomí vám nechybí. Pozor ovšem na přepínání sil – po práci, legraci – a tak o víkendu sbírejte síly k další práci.

Střelec

Autority vás tenhle týden budou opravdu štvát, je vcelku jedno, jestli se bude jednat o dopravní policii, učitele na třídní schůzce nebo vašeho šéfa. Nejde ani tak o to, že byste ve sporech neměli pravdu, ale každopádně není dobré „startovat na první dobrou“.

Kozoroh

Budete plní energie a během týdne se vám podaří dokončit několik záležitostí, které už máte déle rozdělané. Dařit se vám bude v milostném životě, hlavně v navazování nových kontaktů nebo případně usmiřování s partnerem. O víkendu vyjeďte do přírody…

Vodnář

I váš týden bude o lásce. Jedna láska se z minulosti vynoří skoro zapomenutá, nezadaní ale mají šanci najít lásku novou – nejlépe někde mimo své běžné působiště. Budete mít ale šanci prokázat i lásku rodičovskou, vaši potomci zatouží po vaší radě a pomoci…

Ryby

Na obzoru je materiální přilepšení si – může se jednat o novou práci nebo nějaký příjemný „kšeftík“, který vám přinese hezkou odměnu. Špatné by nebylo si vsadit, i na poli výher byste mohli mít štěstí. Takže financím teď štěstí přeje…

 

Foto: depositphotos.com/Wavebreakmedia