Události houstnou, zostřují se a je nutné se k nim nějak postavit… alespoň tento týden, pokud chcete „přežít“. Natáhněte hroší kůži a čekejte…

Beran

Události v rodině naberou na spádu, bude se po vás chtít, abyste se ke všemu vyjádřili i když byste někdy raději zůstali vzadu, bez poznámek. Bude to jen na vás, pokud ustojíte tázavé pohledy rodiny, raději si držte odstup, budete mít klid.

Býk

Partner je nespokojený a dává vám to velmi důrazně najevo. Bude chtít řešit věci, které se vám nikdy nezdály být problémem, ale budete se k tomu muset postavit čelem. Hvězdy vám doporučují být především v klidu. Nenechte se zatáhnout do hádky, držte si odstup.

Blíženci

Pracovně se vám bude dařit velmi dobře, čekají vás nové projekty, nápady, realizace. I po vás se ale bude chtít názor, ten pracovní. Na první pohled se to zdá v pořádku, ale uvědomte si, že budete třeba muset přijít s nesouhlasem, nebo dokonce kritikou na některého kolegu.

Rak

Vy budete muset nasadit hroší kůži před vlastními myšlenkami. Otvírají se nové možnosti a cesty, ale vy do nich promítáte mnoho ze svých přání a tužeb, tedy nevidíte věci reálně. To by mohl být v praxi problém, a ne malý…

Lev

Jste unavení, jako už dlouho ne, nenechte se přemluvit k nové práci a rozhodně držte své nadšení na uzdě i u nových koníčků a dalších věcí, které vás baví, ale nemáte na ně energii. Chce to hlavně klid; na realizace plánů počkejte, až budete mít větší elán.

Panna

Lži a intriky, které jsou u vás na pracovišti poslední dobou běžné vás sžírají a nedají vám spát. U vás se hroší kůže konat nebude moct, tedy pokud chcete věci změnit a přispět zlepšení „ovzduší“ v práci, budete muset naplno říci svůj názor.

Váhy

Úplněk v Beranu vám vlije energii do žil, ta se projeví především tak, že budete schopni dořešit své staré resty a restíky, ať už se týkají čehokoli. Dalo by se tedy říci, že tento týden pro vás bude úspěšnější, než pro jiná znamení.

Štír

Jste sebou zaujati, dokonce se vám daří řešit vnitřní boje a chápat více sami sebe. Problémem je, že vaše okolí tolik pochopení nemá a zejména blízká rodina má pocit, že je jaksi zanedbáváte. Očekávejte proto více, než jen drobné poznámky na toto téma.

Střelec

Jste si jistí, že to, jak se chováte a co děláte je přesně to, po čem toužíte, a tak není důvod ke znepokojení. Nenechte se zviklat nespokojeností okolí a držte si pohodu, která u vás vládne. Víkend přeje lásce, tak se jí nebojte oddat naplno.

Kozoroh

Objevily se drobné zdravotní neduhy, které byste neměli přecházet s nevšímavostí, tak jak to většinou děláte. Někdy vyležet nemoc, i když se třeba jedná „jen“ o nachlazení je velmi důležité. Nic nepodceňujte.

Vodnář

Bude vám dobře, cítit se budete lépe než v předchozích týdnech. Důležité ale je, abyste se neuzavírali do své vnitřní ulity. Buďte upřímní a své názory, ať už se týkají čehokoli, říkejte otevřeně a tak, jak věci cítíte. Pokud to uděláte, tento týden pro vás bude dobrý.

Ryby

I vy pociťujete odliv energie, je ale nutné, abyste s ním bojovali. Pokud máte možnost, jděte večer dříve spát, o víkendu odpočívejte. Spaní přes den, na úkor pracovních povinností, vám ale nedoporučujeme. Takový spánek by pro vás byl spíše záminkou k ignoraci nutných povinností.

Foto: depositphotos