Je čas objevit talenty, které ve vás dřímají a začít je rozvíjet. Můžete tak zahnat nespokojenost nebo zklamání, které se ve vašem životě čas od času objevuje.

Beran

Z minulého týdne ve vás zůstává pocit, že je třeba se v pracovní nebo možná i v osobní rovině posunout. Dejte tomu čas, nic nikam netlačte ani o nic urputně neusilujte. Spíše zkuste na věc přijít tak, že vyrazíte sami někam do přírody, budete se procházet a necháte myšlenky plynout.

Býk

Dozvěděli jste se, že vás někdo z blízkého okolí pomlouvá, nebo možná o vás „jen“ říká věci, které se vás dotýkají. Klíčové na téhle situaci ale nebude, co kdo říká, ale proč vás to tak štve! Je na tom něco pravdy, nebo se jedná o věci, které si o sobě ve skrytu duše myslíte? U vás půjde o detektivní práci, díky níž se doberete, čeho vám třeba.

Blíženci

Toužíte po zkoušení nových věcí, už delší dobu si v hlavě přehráváte film, jaké by to bylo kdyby. Hvězdy vám radí zkusit nějaký workshop, seminář, vydat se na akci, která vás láká. Třeba tam objevíte něco, co vás zaujme a co by vás bavilo. Jděte po stopě a máte vyhráno.

Rak

Do cesty vám přijde nová příležitost, buď přímo nabídka na novou práci nebo aspoň letmý nástin na něco podobného. Budete zaujatí, ale strach a úzkost z neznámého prostředí a povinností vás svazují. Nenechte se, s partnerem a blízkými lidmi otevřeně proberte své pocity a zeptejte se na jejich názor.

Lev

Velké změny, tak by se dal charakterizovat tento týden pro zrozence ve Lvu, nebude to lehké. Změny budou na poli osobním, ale především pracovním. Pokud si dokážete držet od těla rozbouřené emoce, vše hravě zvládnete. V opačném případě to lehké opravdu nebude.

Panna

Budete nuceni hodit opatrnost za hlavu a jednat impulzivně, aspoň tedy pokud chcete zažít svůj život jako zábavný a naplněný. Stejně jako Lvy, i vás čekají novinky na poli partnerském i pracovním. To první bude na delší dobu, to druhé ale můžete výrazně zlepšit už tento týden.

Váhy

Toužili jste po změnách, tak tady jsou. Impulz nastane až potkáte někoho, kdo vás uchvátí. Tedy jeho myšlenky… Může to být starý známý, který prošel zásadní proměnou, nebo někdo nový, kdo vás inspiruje.

Štír

V druhé polovině týdne se dostanete do emoční smršti. Vlastně nebude důvod, ale vy budete cítit velký vnitřní vztek. Nebylo by dobré ho v sobě držet, ale ani se utrhovat na ostatní, chce to najít ventil, jak rozbouřené city zpracovat. A to je taky váš úkol, velká práce mimochodem, nu, uvidíte sami.

Střelec

Poslední rok je u vás všechno hop nebo trop, skvělé nebo hrozné, krásné nebo ošklivé. Potřebujete být v kruhu přátel a najednou se na ně vykašlete a měsíce je zanedbáváte. Teď přišel čas vrátit se k emoční stabilitě, dělat věci víc v klidu a vyrovnaně. Vy takoví přece vnitřně jste, tak proč se chovat jako puberťáci?

Kozoroh

Provedli jste velkou vnitřní práci, ujasnili si mnoho věcí, posunuli se ve svých snahách a plánech. Tento týden pro vás nebude tak náročný jako pro jiná znamení, jen budete jemně ladit, co je ještě třeba udělat, abyste byli naprosto spokojení se sebou i se svým životem.

Vodnář

Minulý týden jste se dali dohromady a obnovili důvěru v sebe a v to co děláte. I když se nacházíte v nelehké životní etapě, jste vyrovnaní a máte sílu bojovat s nepřízní osudu, což je velmi důležité. Týden bude náročný, víkend proto zasvěťte odpočinku v kruhu rodinném.

Ryby

Začátek týden bude plný plánů a nové energie. Je vám hezky a bude ještě lépe, když vyslyšíte volání srdce a uděláte si program jen pro sebe. Oprašte své dávné sny, vyjeďte do světa, nebo jděte znovu studovat, cokoli, co vám udělá dobře. A vřete, že rodina se bude radovat s vámi.

 

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.