Rok 2020 je rokem přestupným a onen den, který se jednou za čtyři roky přidává do kalendáře, je právě nadcházející sobota 29. února. Staré pověry přiřkly přestupnému roku negativní energii a existuje řada doporučení, co v tomto období raději nedělat. Existují ale i pozitivní tradice, například ta, kdy žena může 29. února oficiálně požádat muže o ruku. Jak se s přestupným rokem popasujete vy? Hvězdy leccos napoví.

Beran

Tento týden máte na své straně planetu Venuši, a pokud jste bez partnera, máte velkou šanci potkat toho pravého. O příliš harmonický týden ale nepůjde. Objevit se mohou konflikty. Pokud jste přesvědčeni o své pravdě, neustupujte a držte se svého názoru. Vystupujte klidně a spory se snažte řešit s nadhledem. Dbejte také na zdravou stravu, která posílí imunitu a vaši odolnost vůči stresu.  

Býk

Věřte svým nápadům a intuici. Nyní se můžete na sto procent spolehnout, že jsou dobré! A na co se můžete tento týden těšit? Na zajímavá, možná i osudová setkání. Jste citlivá osoba a to je dobře, protože city hrají v našem životě velmi důležitou roli. Jen dejte pozor na přecitlivělost a nepřiměřené reakce, které mohou leccos pokazit.

Blíženci

Láska vám dodává sílu! A tento týden nebudete mít o vášeň a city nouzi. Díky vlivu planety Merkur se sice mohou některé záležitosti lehce protahovat, ale když budete trpěliví, vše se nakonec dobere ke zdárnému konci. Je možné, že na vás začíná dopadat jarní únava, a proto se snažte šetřit a více odpočívat.

Rak

Mars stojí vůči vašemu znamení v kritické pozici a do života vám vnese nepokoj. Možná budete hůře hledat nadhled a svět se vám bude zdát černo – bílý. Zkuste se více koncentrovat, i ve ztížených podmínkách se může dařit. Hvězdy dokonce předpovídají úspěšný týden pro vaše finance. Co zkusit štěstí a vsadit si v loterii?

Lev

Příliš vesmírné podpory vás tento týden sice nečeká, ale za to si budete užívat vlivu planety Venuše. Díky ní budete zářit a ostatní přitahovat jako magnet. Těšit se proto můžete na týden plný flirtování a ti, kdo jsou single, mají šanci potkat svého budoucího partnera. V pracovní sféře se ale držte spíše zpátky a svým nadřízeným a kolegům raději pečlivě naslouchejte.

Panna

Slunce a Merkur jsou ve znamení Ryb a vytvoří tak pro vás velmi zásadní konstelaci. Zbystří vaše instinkty. Díky tomu budete schopni řešit problémy velmi snadno, a také dokážete vytušit šance, které se před vámi otevírají. Využijte tento týden pro sebe. Věnujte se koníčkům, péči o tělo, sportu… a uvidíte, že se na jeho konci budete cítit jako znovuzrození.

Váhy

Následujících sedm dní byste měli dbát především na své zdraví a na to, abyste se cítili dobře.  S vesmírnou podporou příliš nepočítejte a spolehněte se spíše sami na sebe. Základem je dobrá strava a dostatek odpočinku. Pokuste se vyhýbat stresovým situacím. Koncentrujte se na to, co je důležité, pak vám žádná šance neuteče.

Štír

Hvězdy nad vámi nyní drží ochranu a vy se proto nemusíte bát, že se tento týden něco pokazí. I po tělesné stránce jste velmi fit. Užívejte si setkání s přáteli a rodinou, při rozhovorech se nebojte otevřít témata, které vás již dlouho zajímají. Instinkty vám napoví jak se chovat, jednat a kdy je lepší ustoupit.

Střelec

Milí Střelci, máte dobrodružnou povahu a tento týden vám slibuje spoustu krásných zážitků! Měsíc vám nyní dodá energii a dynamiku. Jen dejte pozor na to, abyste při prosazování vlastních myšlenek nebyli příliš tvrdohlaví. Zkuste se na jednotlivé záležitosti dívat v širším kontextu, vyplatí se to.

Kozoroh

Co je pro vás doopravdy důležité? To je otázka, kterou byste si měli položit tento týden. Slunce a Merkur posílí vaše logické myšlení a pomohou vám nalézt správná rozhodnutí. Dokážete vycítit, co je pro vás i pro ostatní důležité. Využijte toho, vaše okolí to velmi ocení a vy budete díky tomu oblíbenější.

Vodnář

Na své straně máte planetu Venuši a ta vás bude rozmazlovat. Ve vztahu naleznete souznění a dojde k jeho upevnění. Ti, kdo jsou single, mohou nalézt vysněného partnera. V milostné oblasti se prostě bude dařit a očekávat lze i příjemné překvapení. Kde to ale tak pozitivní nebude, je zaměstnání. Zde lze očekávat drobné nepříjemnosti a potíže.

Ryby

Jste mistry komunikace a tento týden vám doporučujeme navazovat nové kontakty, které mohou v budoucnu obohatit váš život. Dokážete lidi sjednotit, povzbudit a bojovat za své cíle. Vyzařujete sebejistotu a lidé ve vašem okolí vám důvěřují. Umíte vycítit, kdo to s vámi myslí dobře a kdo ne. Někdy sice poznání zabolí, ale přesto je lepší než nevědomost.

Foto: Depositphotos.com

1 komentář

Comments are closed.