Pondělní podzimní rovnodennost nás zklidní a tento týden se ponese v meditačním duchu. Bude to jakýsi oddechový čas, než bude nutné se pustit do řešení dalších záležitostí. Užívejte klidu, nuda ale rozhodně nebude.

Beran

Jestli se vám podaří nechávat věci i nadále v poklidu plynut a nesnažit se vše „řešit“, užijete si tento týden skutečnou pohodu – partner vás bude, v rámci svých možností opečovávat a děti nebudou zlobit. Pokud ovšem chystáte návštěvu u příbuzných, raději ji odložte, tam by bylo na hádky zaděláno. 

Býk

Opravdu spokojení budete, když si přestanete nalhávat věci, které už dávno nejsou pravda. Proč utíkat do pohádek, vždyť přece váš život stojí za to žít. Stačí zapracovat na pár drobnostech a bude ještě lepší. Napište si malý seznam – co ještě zlepšit a dejte si na to dostatek času. Za půl roku může být vše jinak.

Blíženci

Minulý týden byl u vás tak trochu meditační, leccos vám došlo a leccos ještě bude docházet tento týden. Práce pro vás bude odreagování od věčného přemýšlení. Nebylo by špatné, kdybyste některý večer uspořádali malé setkání s kolegy, které by vás mohlo rozveselit a přivést na jiné myšlenky nebo vyveďte partnera do divadla, cokoli co vás na rozveselí.

Rak

Zrozenci v Raku budou tento týden, no ostatně jako vždy, malinko rozpolcení, bude tu láska i práce, pravděpodobně v úzké souvislosti. Pokud je ve vašem okolí kolega, pro kterého máte delší dobu slabost, připravte se na to, že tu může vzniknout nějaký vztah. Nic ale příliš neplánujte a užívejte si pozornost. 

Lev

Radost vám udělá nicnedělání, o víkendu věnujte čas dlouhému vyspávání a koukání se na filmy. Nebo vyrazte do přírody a čerpejte energií podzimních dnů. Každopádně heslo pro tento týden zní – hlavně žádný stres! Rovnodennost která bude v pondělí vás vede spíše k usazení událostí léta a vnitřnímu klidu.

Panna

Jste spokojení, podzim vám dělá dobře, konečně jste se naučili dělat si čas sami pro sebe, takže hurá. Jen nezapomínejte na partnera a děti, je dobré je občas do svého výsostného prostoru přibrat, popovídat si, kouknout na film nebo třeba vyrazit na výlet. Od středy štěstí přeje pracovním záležitostem a podpisování různých smluv.

Váhy

Bude vám dobře, protože jste konečně pochopili, že všechno co hledáte se skrývá uvnitř vás. Sebedůvěra na to konto roste a překážky mizí. Je možné, že potkáte někoho zajímavého, kdo vám rozsvítí podzimní dny a lásku hvězdy určitě nevylučují. Hlavně ale posilujte své sebevědomí a věnujte se tomu, co vás baví.

Štír

Dbejte na dobré jídlo, to vám pomůže posbírat energii, která s přibývajícím podzimem kamsi odchází. Nejlépe si teď odpočinete někde venku v přírodě, dopřávejte si teplé jídlo a nezapomeňte se rozmazlit něčím, co máte rádi. Nebylo by od věci ani vyrazit večer tu sem ven, třeba za kulturou.

Střelec

Je možné, že zejména ženy utrpí drobnější, ale o nic méně nepříjemné zdravotní problémy – budou se týkat močové soustavy, případně gynekologických problémů, jako je třeba nečekaně bolestivá menstruace. Bylo by dobré nic nezanedbat, při větších bolestech vyrazit za lékařem, při menších, začít věci řešit se zkušeným bylinkářem

Kozoroh

Pozor na rýpání se v partnerských vztazích, pokud váš vztah prochází krizí, nechte případná řešení na následující týdny. Tento se raději zaměřte na jiné věci a nebo se zkuste povznést nad problémy a s partnerem vyjít na večeři nebo třeba do divadla. Berte to jako takový oddechový čas.

Vodnář

Zanechte horečnaté činnosti, ta vás k penězům ani úspěchu nedonese, naopak, čím míň budete usilovat, tím lépe se vám bude dařit a ještě na tom vyděláte. Pozor na „dobré rady“ okolí, nenechte se jimi zviklat. Pokud se vám tento týden naskytne v rámci vaší práce nová nabídka, přijměte ji, pokud by šlo o úplnou změnu, dobře zvažte.

Ryby

Těžkost minulého týdne vystřídá lehkost a nebude to nesnesitelná lehkosti bytí, ale schopnost nad všechno se povznést. Výhodou tohoto týdne pro vás bude schopnost stále nových nápadů. Myšlenky budou přicházet nezvány, ale přinášet čerstvý vzduch do vašeho života – osobního i pracovního, jen jim dejte prostor, to totiž mluví vaše podvědomí!

foto: depositphotos.com/chepko