V úterý nastává novoluní a tentokrát bude ve znamení Ryb. Přinese nám vhledy do vlastní duše a také probuzení tužeb, ať starých či nových. Zkuste se v dnešní nelehké době trochu zasnít a popusťte uzdu představivosti. Dbejte i na své zdraví. Měsíc nyní ovlivňuje nohy včetně chodidel, a proto je třeba věnovat jim více pozornosti. 

Beran

Příliš vesmírné podpory vás tento týden nečeká. Ale i když to nebude zrovna lehký týden, na konci to nebude tak špatné. Konflikty, které se již delší dobu klubou na světlo, se nyní mohou vysvětlit, a vám spadne kámen ze srdce. Jen myslete na to, že přeceňovat síly své i ostatních se nevyplácí. Dbejte proto na odpočinek.

Býk

Planetární konstelace vnesou do vašeho života harmonii. V popředí je nyní láska a tento čas je třeba naplno využít. Svou práci si dobře naplánujte, zvládnete tak mnohem více v práci i doma. Navíc, rozvržení činností podpoří také duševní pohodu. Pro ty, kdo mají home office, to platí dvojnásob!

Blíženci

Úterní novoluní máte na své straně, a díky tomu budete zahrnuti přívalem obrovské energie. Jste plni elánu, motivovaní a to je dobře! Co si takhle udělat pořádek v domácnosti? Jaro je pro úklid jako stvořené! Kdo si uklidí v příbytku, uklidí si také v duši.

Rak

Tento týden máte na své straně Merkur, Venuši i Mars, a právě on vám poskytne tolik energie, že nebudete vědět co s ní. Sportujte, gruntujte, vrhněte se na práci i do nových výzev. Tato vesmírná energie je očistná a udělá vám dobře po těle i po duši.

Lev

Nařízená karanténa přináší spoustu výzev, a to i v partnerské oblasti. Je třeba jednat s rozmyslem a vyhýbat se vypjatým situacím. Zkuste i pár podpůrných cvičení, například jógu nebo drobné meditace. Díky nim se budete vyrovnávat se stresem mnohem snadněji. Vesmír vás podpoří a odmění vás porcí energie navíc.

Panna

Na své straně máte planetu Mars a její spojení s Plutem vám udělá moc dobře. Díky nim se můžete napojit na vesmírnou energii a nahlédnout hlouběji do svého nitra. Věřte svému vnitřnímu instinktu, nesvede vás z cesty. Vaše nápady dostanou křídla a je jen na vás, kam až doletí.

Váhy

Příliš hvězdné podpory nyní nečekejte. Slunce i novoluní totiž stojí k vašemu znamení v opozici. Ale nebojte se, svět vám zůstává otevřený a to je dobrý předpoklad pro to, aby byl váš týden i přesto úspěšný. Po tělesné stránce se nemusíte cítit úplně fit, proto se dopujte vitamíny a často větrejte.

Štír

Tento týden vás čeká vesmírná podpora od planety Venuše, díky které zavládne v partnerských vztazích pozitivní klima. Vyřešit či vysvětlit se mohou i některé nepříjemnosti, které už delší dobu visí ve vzduchu. Stačí k tomu jen přebrat iniciativu, a poté se těšit z pozitivního výsledku.

Střelec

Milí Střelci, tento týden vypadá slibněji než ten uplynulý. Na své straně máte Slunce a vašemu znamení je příznivě nakloněno i novoluní. Pociťujete chuť ve svém životě něco změnit? Pak je pravý čas! Novoluní je jako čistý list papíru a jen na vás je, co všechno si na něj zapíšete. Mohou to být například nové aktivity.

Kozoroh

Nyní bude hrát ve vašem životě hlavní roli láska. Ta je největším motorem světa a jaro je pro ni jako stvořené. Ti, kdo jsou bez partnera, by měli mít oči i uši otevřené. S energií, kterou vám vesmír přináší, není úspěch vůbec daleko. Stačí převzít iniciativu, vyplatí se to!

Vodnář

Šťastné karty byly tento týden rozdány právě vašemu znamení! Čeká vás úspěšných sedm dní, během nichž se můžete pustit například do realizace nových nápadů. V partnerské oblasti je ale třeba větší obezřetnosti, protože může dojít k malým nedorozuměním.

Ryby

Díky vlivu planety Mars vám vše půjde mnohem snadněji a dokážete udělat opravdu velký kus práce. I těžší situace dokážete vyhodnocovat realisticky, bez příkras a vlastních tužeb, a proto se vám podaří dotáhnout do konce všechny projekty. Poslední březnový týden přeje i lásce a potkat lze partnera, který bude vaší spřízněnou duší.

Foto: Pixaba.com_Marco Antonio Reyes