Akce a nutnost zahodit stará, vyčpělá přesvědčení, i hledání nové lásky navzdory společenským pravidlům. Tento týden bude plný akce i náročných rozhodnutí a pořádně zahýbá stojatými vodami našich životů.

Beran

Tento týden bude dost náročný, máte šanci vyřešit vleklé spory, zejména v pracovní oblasti, ale bude to chtít velkou dávku trpělivosti. I v partnerství to bude chtít „vyčistit vzduch“, nenechávejte věci nevyřčené.

Býk

Bude to o citech, které si už dlouho odpíráte. Tento týden nemá cenu si něco namlouvat, pokud je kolem vás člověk, kterého milujete, navzdory složité situaci, je třeba city vyjádřit. Užívejte si romantiku, právě ji teď v životě potřebujete nejvíc.

Blíženci

Budete mít sklon ke kritice, ale také k sebekritice. U toho prvního si dejte pozor, zejména u partnera byste mohli narazit. I když to moc pozitivně nezní, naopak, vaše kritická nálada bude mít úspěch u šéfa, své pracovní povinnosti splníte na víc než sto procent.

Rak

Toužíte po harmonii a lásce, to první přijde, na to druhé si budete muset ještě chvilku počkat. Přesto máte tento týden šanci se seznámit s někým zajímavým. Pokud hledáte partnera, budete mít na výběr ze dvou lidí. Který je ten správný? Chce to dobře rozmyslet.

Lev

Tento týden vám nebude chybět temperament. Do věcí se budete vrhat tak trochu po hlavě, ale nebude to na škodu. V lásce se vám bude dařit s partnerem, se kterým jste si rovni. Hodně to také bude o sexu a vzrušení.

Panna

Někdy máte pocit, že vás život zavedl do slepé uličky, právě teď v létě máte možnost se z ní vymotat. Nebude to jednoduché, ale váš život nabere nový směr a nové obrátky. Zase se budete cítit „živí“ a pevní v kramflecích.

Váhy

Máte chuť se pustit do nových věcí, tvořit a začít nové projekty, které začnou otevírat život před vámi. Dařit se vám bude tam, kde budete spolupracovat s lidmi podobného smýšlení a naladění. Pozor na přehnané prosazování vašich názorů.

Štír

Tento týden byste měli zasvětit spíše dovolené než horečnaté aktivitě. Nebudete totiž zrovna koncentrovaní. Tělo i mysl si potřebuje odpočinout, nejlépe vám bude v kruhu vaší rodiny a přátel. O víkendu nezůstávejte doma.

Střelec

Bude se vám dařit, doslova vše, na co sáhnete. Měli byste si ale vybírat, do čeho investovat svou energii a co je jen „plácání prázdné slámy“. Pozor na ego, bude se vám líbit, když vás někdo bude vychvalovat do nebes, ale užitek vašemu konání to nepřinese.

Kozoroh

Do života vám začne proudit vášeň, budete naladěni na to otevřít se novým možnostem, které ale ne vždy dobře ladí s obecně platnou morálkou. Možná potkáte někoho okouzlujícího, i když jste oba zadaní. Bude třeba se rozhodnout, co je pro vás teď zásadní.

Vodnář

V životě jsou někdy věci zjevné a pak ty, u nichž musíte zapojit intuici. Spolehnout se na vnitřní hlas není jednoduché, musíte věřit sobě a leckdy se nebát udělat věci, kterým nerozumíte nebo jsou pro vás nové. Zvládnete to?

Ryby

Činy jsou o koncentraci a na vás je, abyste zahodili zbytečné představy, předsudky a také věci, které není nutné dělat. Soustřeďte se jen na to důležité a tím směrem napněte svou energii, šance na úspěch je veliká.

foto: depositphotos.com/Daxiao_Productions

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.