Tento týden bude velmi zajímavý, ponoukne nás, abychom v životě hledali jeho základ – esenci. Na druhou stranu moc klidu si neužijeme, budeme mít potřebu být mezi lidmi a diskutovat o sobě, svých záměrech i o tom hledání…

Beran

V práci pochopíte, proč se vám některé věci nedařily nebo proč s určitými kolegy nenajdete nikdy společnou řeč. Už nepůjde přehlížet… Což popravdě nebude moc dobré pro vaše okolí, ale pro vás to naopak bude velmi přínosné. Zdržte se kritiky, jen pozorujte a zkoumejte.

Býk

Do života konečně přijde jakási lehkost, jak těla, tak mysli. Nebudete se zaobírat hlubokými dramaty, jen lehce pozorovat věci, které se dějí a ze kterých byste, myšleno v dobrém, mohli něco vytěžit. Dařit se bude nezadaným v hledání, bohužel i zadaným, takže pozor na nevěru.

Blíženci

Toužíte po navázání partnerského vztahu a také se vám v této oblasti bude dařit slibně. Problém je, že když si domluvíte rande, svůj protějšek pitváte, možná víc, než je zdrávo. Na druhou stranu, jde vám o to, abyste byli s někým, kdo se k vám opravdu hodí, ne? Tak pitvejte dál…

Rak

Jste zklamaní, v mnohém jde vše tak, jak má, ale to hlavní uniká. Toužíte po pohlazení, ale víc a víc si uvědomujete, že váš partner nebo někdo, do koho vkládáte velké naděje, vás nechápe, neopětuje city nebo prostě neví, o co vám jde. Budete muset absolvovat debatu, kde vyjevíte své pochyby, nebo odejít…

Lev

Snílkovství není pro tento čas ideální, Lvi by se měli chopit své pragmatičnosti do co největší míry a podívat se na svůj život realisticky. Něco se vám nezdá, nevyhovuje? Pak to zanalyzujte a začněte pracovat na nápravě. Ono holt samo se nenakope.

Panna

Váš perfekcionismus se bude velmi hodit. Tento týden prožijte v pozorování i těch nejmenších detailů, jak v práci, tak doma. Pište si, přemýšlejte, řešte, ale pozor, zatím nic nevyhodnocujte, žádné závěry – jen sledovat a sumírovat si v hlavě, co z toho asi vzejde…

Váhy

Budete mít velkou potřebu diskutovat o tom, co vás štve, po čem toužíte – to tedy asi spíše doma; pak také, co byste rádi změnili a o svých zajímavých návrzích – toto se uplatní v práci. Tak proč ne, řešte, diskutujte, v mnohém vám to pomůže, ale nesmíte se dostat do pozice – já vše vím a vy poslouchejte, to by byl problém.

Štír

Trápí vás nějaký chronický zdravotní problém a tento týden se rozhodnete pro jeho řešení. Jen nevíte jestli jít cestou klasické, nebo přírodní medicíny, což u vás způsobí jakýsi vnitřní rozpor – co třeba kombinovat obě?

Střelec

Věci nabírají spád, a to je dobře. Někdy máte pocit, že když budete dělat, že to neexistuje, tak problém sám odejde, ale z praxe přece víte, že takhle to nefunguje. O víkendu se, možná trochu hlasitěji, dořeší věci, které vás trápí celé měsíce – a bude vám lépe, tak se toho nebojte.

Kozoroh

Okolí, zejména manželka a děti vám tento týden nastaví zrcadlo a vy uvidíte, jaké to je, když se někdo staví do pozice vševěda a ostatním říká co by měli v životě dělat. Protože vy toto děláte celkem často, měli byste „trpět tiše“, vzít si možná ponaučení do budoucna. Nikdo není neomylný.

Vodnář

Cítíte se bez energie a vaše tělo vám jasně naznačuje, že je dobré odpočívat a nevystavovat se velké námaze. Při odpočinku nezapínejte televizi, ale věnujte se sobě, přemýšlejte, kam byste rádi svůj život směrovali, co dělat abyste se cítili lépe. Půjde vám to skvěle a po víkendu budete plni mentální i fyzické síly.

Ryby

Propadáte se do strachů a úzkostí, ale nevíte, kde tyhle stavy pramení. Bylo by dobré zajít si na nějaký seberozvojový seminář, trochu se otevřít sami sobě a nalít si čistého vína. Bolí to, ale proces je to veskrze léčebný. Nezadané Ryby dostanou koncem týdne neslušný návrh, je jen otázkou, jak s ním naložíte…

Foto:depositphotos/gstockstudio