Co přinese tento týden jednotlivým astrologickým znamením? Očekávat se dá příval energie i menší trable. Nic však není tak horké, jak se na první pohled zdá a hvězdy radí nevzdávat se bez boje. Krásný, i když náročný týden všem!

Beran

Tento týden vás nic nezastaví! Pocítíte silný příval energie, budete se cítit fit, krásnější, žádoucí, a také to z vás bude vyzařovat. Jen o víkendu lze čekat menší útlum a lehký stres, ale není třeba se příliš obávat, nepůjde o nic dramatického. Pokud vše nepůjde tak jak byste si představovali, nebuďte netrpěliví. Občas je třeba trochu času na to, aby výsledek stál za to!

Býk

Milí býci, čeká vás nádherné období! Tento týden máte na své straně planety Merkur, Venuši
a od středy i Slunce. Co to znamená? Potkáte mnoho milých lidí, se kterými strávíte příjemný čas. Klidně si můžete dopřát i malé dobrodružství, třeba i plné vášně – rozhodně nebudete litovat. Tento týden hoďte starosti za hlavu a jen si užívejte!

Blíženci

Nebojte se nových nápadů, tento týden je můžete s klidnou hlavou uskutečnit! Díky vlivu planety Mars budete mít v zádech vesmírnou podporu, která vás nenechá ve štychu. Vše poběží jako na drátkách a pokud máte nedotažené záležitosti, nastává pravý čas je dokončit. Buďte odvážní!

Rak

Planety máte tento týden na své straně a zejména v milostné oblasti se vám bude velmi dařit. Ti, co jsou single, mohou zažít hřejivý pocit zamilovanosti, ale pozor! Konec týdne bude ve znamení obtíží a překážek. Objevit se mohou i zdravotní problémy, a proto doporučujeme: držet se zpátky a nevystavovat se zbytečnému riziku.

Lev

Cestu k úspěchu máte tento týden otevřenou dokořán! Venuše a Merkur vám sice postaví pár kamenů do cesty, ale ve vašich silách je se s nimi vypořádat. Díky lunárním pauzám se může stát, že některé věci mohou vypadat negativně, opožděně, ale naše rada zní vytrvat! Jedná se jen o přechodnou fázi. Budete sice muset bojovat a nebude vás to těšit, ale úsilí se vám na konci vyplatí.

Panna

Budete zářit! Vaše atraktivita nyní vystoupá na nejvyšší stupeň a nikdo vás nepřehlédne. V práci budete hýřit zajímavými nápady a těžké úkoly vám půjdou snadno od ruky. Užívejte si svou atraktivitu po boku blízké osoby, udělá vám to velmi dobře. Tento týden totiž patří vám!

Váhy

Jste sice napumpovaní energií, ale potom… Tento týden máte Mars na své straně a dokázali byste skály lámat, ale od poloviny týdne přijde změna. S ní také zpomalení a blokace – nic nepůjde tak, jak byste si představovali. Nezoufejte, jde jen o přechodnou fázi. Od tohoto týdne neočekávejte příliš a raději se vyhněte riziku.

Štír

S partnerem tento týden pocítíte velkou spřízněnost. Využijte toho a vydejte se například na romantickou procházku či večeři. Budete jedno tělo, jedna duše a očekávat se dají i noci plné vášně. Od poloviny týdne je třeba se v práci více snažit, ale vaše projekty mají v zádech sílu Slunce, což znamená velkou podporu a šanci na úspěch.

Střelec

Milí střelci, tento týden bohužel nic nepoběží podle plánu. Nedělejte proto důležitá rozhodnutí, už vůbec ne ta do budoucna a držte se raději při zemi. Spousta věcí vás nyní rozčílí, ale to, co se bude tvářit jako problém, může být ve skutečnosti výzvou, která vám pomůže růst. Buďte odvážní a zkuste hledat řešení.

Kozoroh

Planety vnesou tento týden do vašeho života neklid. Můžete mít vše pod kontrolou, podlehnout panice nebo se držet zpátky. Rozhodnutí je na vás! Osoby bez partnera mohou čekat turbulentní setkání. Nebojte se, ke konci týdne se vše obrátí k lepšímu. Radíme vyhnout se vypjatým situacím a náročným lidem.

Vodnář

Nenakládejte na sebe příliš a nedávejte si příliš velké cíle! Vaše úsilí může být ve znamení jednoho přehmatu za druhým. Raději se vědomě držte zpátky a počkejte, až se vše přežene. Pokud vás nějaká věc tento týden uchvátí, je načase zvonit na poplach. Pokuste se vyhnout konfliktům a nedorozuměním. Od středy se bude dařit o něco lépe, ale přesto buďte tento týden ve střehu.

Ryby

Rovnou tři planety vám tento týden dodají odvahu a novou sílu! I když se mohou vyskytnout drobné problémy, vy je dokážete bez většího úsilí vyřešit. Vaše energie bude tento týden na vzestupu a okolí to pocítí. Budete zářit! Zavzpomínejte si na hezké i smutné momenty z minulosti. Rány se tento týden budou hojit obzvlášť dobře.

Foto: Pixabay_dimitrisvetsikas