Něco končí a něco začíná, je důležité nelpět na starých pořádcích, ale ani na přežitých vztazích. Konce někdy dávají prostor novým začátkům, které náš život posunou dál…

Beran

Tento týden nebude jedním z vašich nejšťastnějších, padla na vás „řešivá“ a jste trochu hádavější, než je zdrávo. Na jednu stranu tento týden vyřešíte dost věcí, které vás delší dobu otravují, na stranu druhou, vaše okolí to moc bavit nebude.

Býk

Pro vás dozrál čas na závažná rozhodnutí. Tento týden máte šanci vidět věci přesně takové, jaké jsou bez příkras nebo naopak bez negativismu. Pokud je tedy ve vašem životě, ať už ve vztazích či v práci, něco zásadního k řešení, pusťte se do toho.

Blíženci

Trochu moc jste se poslední dny ponořili do práce a odnáší to vaše zdraví. Je jasné, že chcete dostát svým závazkům, ale také je nutný čas odpočinku, který můžete věnovat rodině, sobě a svým zálibám. Pokud to budete přehánět, o víkendu vás dožene energetická krize.

Rak

Cíl je na dosah, milí Raci. Tedy ten, který se nějak dotýká vašich citů. Pokud vás zaujal někdo opačného pohlaví, ale nemohli jste se rozhoupat „k akci“, tento týden se příběh vyřeší. Pokud jste zadaní, vězte, že někde kolem vás se pohybuje starší muž, rádce, který vám může velmi pomoci.

Lev

Na obzoru je hojnost, ta materiální. Může se týkat výhry, nebo dědictví, ale pravděpodobněji půjde o nové možnosti, které se vám otevřou v pracovní oblasti a vy se tak dostanete k nějakému materiálnímu přilepšení nebo dokonce velkým penězům.

Panna

Tento týden budete více zaměřeni do svého nitra než ven… Bylo by dobré prozkoumat, jak se cítíte ve své aktuální situaci, popřemýšlet nad tím, co by vás udělalo v životě šťastnými a dobře vám půjdou i různé meditace, jóga a další zklidňující techniky.

Váhy

Tento týden bude přát především ženským „záležitostem“. Budete se cítit smyslně a hezky, takže pokud jste dámy Váhy nezadané, je správný čas vydat se „na lov“. V páru je velmi pravděpodobné početí miminka, takže pokud není čas, dobře se chraňte.

Štír

Pokud jste si poslední dobou udělali nějaké nepřátelé nebo se před vámi tyčí spory, tento týden můžete celou situaci zklidnit. Budete mírumilovně naladěni a mezilidské vztahy se vám budou opravdu dařit.

Střelec

Tento týden prožijete jakýsi aha – moment, tedy konečně se vám vyjasní v záležitosti nad kterou jste dlouho bádali. Budete plní energie a máte chuť prožít něco za hranicemi všedních dní. Nejideálnější by pak k tomu byla středa.

Kozoroh

Tento týden buďte obezřetní, není čas na uzavírání smluv ani na pouštění se do nových záležitostí. Na poli vztahů možná něco končí a bylo by dobré, kdybyste se nesnažili to udržet za každou cenu. Myslete na to, že konce dávají prostor novým začátkům.

Vodnář

V pondělí či v úterý vám bude předložen plán, který by vyžadoval jisté změny ve vašem životě. A vy máte dvě cesty, nikam se nehnat vše prozkoumat a počkat „co se z toho vyvrbí“, nebo jít cestou strachu a bát se všeho nového i toho, co vám přinese užitek. Kterou cestu zvolíte?

Ryby

Je nutné abyste se rozloučili s věcmi, které vás v životě spíše otravují, než vám ho zpříjemňují, i kdyby jste na ně byli léta zvyklí. Vím, že je někdy těžké dělat změny, ale také je nutné si uvědomit, že je to potřeba a že taková větší změna často osvobozuje…

 

Foto: depositphotos.com/vvvita