Všichni po ní toužíme a najít ji je opravdu vzácnost. Ano, řeč je o lásce a mnoha jejích podobách. Tento týden bude totiž v hlavní roli a po výživném novoluní máme znovu možnost najít cestu k vysněnému partnerovi nebo možná „jen“ sami k sobě.

Beran

Pokud budete mít vnitřní pocit nedostatečnosti, možná pramení s vaší touhy po rodině a dětech. Pokud už děti máte nebo naopak nemůžete mít, i přesto potřebujete v životě více bezmezné nenárokující si lásky. Co si třeba pořídit domácího mazlíčka?

Býk

I u vás to bude o blízkosti, někdy máte pocit, že světem kráčíte sami, bez podpory a pochopení okolí. Možná to tak je, ale to vlastně není to nejdůležitější. Důležité je pochopit, proč to tak je, co změnit, abyste ve své blízkosti měli více lásky a vřelosti.

Blíženci

Spřízněné duše najdete paradoxně v práci. Z nových i starých známých se stanou přátelé, spojí vás stejné zájmy i starosti. Pozor si dejte na navazování milostných a pracovních dobrodružství, ta by byla krátká a leccos by pokazila.

Rak

Je to sice u vás netypické, ale poslední týdny jste nespokojení a místo abyste přemýšleli proč, své pocity házíte na každého, kdo je ochoten poslouchat. Jakoby se vám nechtělo pouštět do hádanky vlastního života. Jenže pokud nezačnete hlavolam řešit, nic se nezmění.

Lev

Únava trvá, možná vám „shora“ naznačují, že není čas na nové počiny – ať už v pracovní nebo osobní rovině. Nechte se výjimečně unášet proudem a počkejte, co z toho vzejde. Řečeno citátem klasika: „Neřešte, nepřepínejte a hlavně po ničem nepátrejte.“

Panna

Bude vám dobře, protože jste konečně pochopili, že všechno co hledáte se skrývá uvnitř vás. Sebedůvěra na to konto roste a překážky mizí. Je možné, že potkáte někoho zajímavého, kdo vám rozsvítí podzimní dny. Hvězdy rozhodně nevylučují lásku.

Váhy

Radost vám udělá nicnedělání, o víkendu věnujte čas dlouhému vyspávání a koukání se na filmy. Nebo vyrazte do přírody a čerpejte energií podzimních dnů. Každopádně heslo pro tento týden zní – hlavně žádný stres, prosím!

Štír

Váš partner vás potěší, protože nahlas vysloví to, nad čím sami dlouho přemýšlíte. Vyčistí se mezi vámi ovzduší, ale počítejte s tím, že to je jen začátek. Jestli chcete, aby příběh vaší lásky pokračoval plynule, budete muset vyvinout ještě velké úsilí – ale bude to stát za to, ne?

Střelec

Tak nějak nejste spokojení s tím, co se vám děje. Přitom se máte opravdu hezky. Chtělo by to vypnout myšlenky, chvilku neposuzovat, nesrovnávat a neřešit. Užívejte si každý okamžik a nezapomínejte na zájmy, které vám vždycky uměly udělat radost.

Kozoroh

I tento týden přetrvávají drobné zdravotní trable. Přestaňte dělat, že se nic neděje. Někdy stačí dva tři dny ležet, odpočívat a spát a všechno je hned lepší. Když to neuděláte, budete se z chorůbky „hrabat“ ještě docela dlouho.

Vodnář

Jste spokojení, podzim vám dělá dobře, konečně jste se naučili dělat si čas sami pro sebe, takže hurá. Jen nezapomínejte na partnera a děti, je dobré je občas do svého výsostného prostoru přibrat, popovídat si, kouknout na film nebo třeba vyrazit na výlet.

Ryby

Dbejte na dobré jídlo, to vám pomůže posbírat energii, která s přibývajícím podzimem kamsi odchází. Odpočívejte venku v přírodě, dopřávejte si teplé jídlo a nezapomeňte se rozmazlit něčím, co máte rádi. Nebylo by od věci ani vyrazit večer ven, třeba za kulturou.

foto: depositphotos.cz/Bernashafo

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.