Co slibují hvězdy pro tento týden? Beranům a Býkům energii, Blížencům optimismus a Štírům kreativitu… Jaký bude tento adventní týden pro vaše znamení? Přinášíme vám aktuální hvězdnou předpověď.

Beran

Tento týden vstupuje Slunce do ohnivého znamení Střelce a vám přinese úspěch. Také dodá narozeným ve znamení Berana sílu a nový náboj – ať v práci či ve vztahu. Očekávat lze velký příval inspirace. Využijte toho a pusťte se do nových výzev, úspěch bude zaslouženou třešničkou na dortu! I v lásce vás čeká příjemné období plné romantiky. Ale pozor na žárlivost!

Býk

Na své straně máte planety Merkur, Venuši, Mars a od pondělí i Jupiter. Co to znamená? Velkou porci energie, kterou dokážete ihned pohotově využít. Lidé vám naslouchají, vzhlíží k vám. Tento týden si jděte za svými, neustupujte – vyplatí se to! Hluboké souznění zažijete se svými blízkými doma. Snažte se být co nejvíce spolu a nenechte se ničím a nikým odradit či vyrušit.

Blíženci

Jste v centru dění a vždy tam, kde je živo. Slunce je ve znamení Střelce a ve vašem partnerském domě, díky tomu se cítíte sebevědomě, bezstarostně a máte velký potenciál být úspěšní. Vypadá to, skoro jako kdyby se stal zázrak, protože štěstí a úspěch máte doslova nadosah. Mezi lidmi záříte a týdnem proplujete plni optimismu a bez starostí. Ostatním naslouchejte pečlivě, mohou pro vás mít důležitou informaci, která se vám v budoucnu může hodit.

Rak

První prosincový týden ovlivňují vaše znamení planety Merkur, Venuše a Mars. Máte je na své straně, a proto získáte jejich podporu při nejrůznějších jednáních či uzavírání smluv. S ostatními lidmi se vám bude dařit vycházet po dobrém a oni vám budou rádi naslouchat. V zaměstnání i v oblasti financí nastává zlepšení. Hvězdy doporučují navazovat kontakty s novými lidmi a snažit se najít společnou řeč s těmi, s nimiž nejste na stejné vlně. V rozhovorech můžete opět najít společnou cestu.

Lev

Žádné vaše přání nebude tento týden odepřeno. Planety vám darují spoustu podpůrné energie a vy budete díky tomu zářit! Vystupujete sebejistě a šarmantním způsobem dokážete ostatní přesvědčit. Využijte tuto schopnost správným směrem. Díky pozitivní energii a myšlenkám, máte sílu mnohé ovlivnit a možná i zlepšit někomu blízkému život.

Panna

Milé Panny, přišlo k vám štěstí a nějakou dobu u vás zůstane. Na své straně máte planety Venuši, Merkur, Mars a od pondělí i Jupiter. Ten vás bude ovlivňovat po celý rok a díky jeho vlivu se vám může podařit vaše štěstí solidně ukotvit. Sice se může objevit pár kamenů na cestě, ale nezoufejte a berte je s klidem. Vždy se totiž dají překonat. Druhá adventní neděle přinese zklidnění a bude ve znamení velké romantiky.

Váhy

Odvážným štěstí přeje, a proto se nebojte a pusťte se i do menšího rizika. Se světem i vlastním životem jste docela spokojení a máte pocit, že dokážete všechno. Ano, opravdu je to tak! Pusťte se do nových výzev, které se vám dosud zdály nesplnitelné. Nyní máte dostatek síly, vtipu i chytrosti k tomu, abyste jich dosáhli. Máte k tomu spoustu energie a navíc tah na branku, takže vás nikdo nezastaví!

Štír

Jste kreativní, máte dobré nápady, v diskuzích dokážete pádně argumentovat a protivníky snadno přetáhnout na svou stranu. Nacházíte se ve fázi, kterou je třeba naplno využít! Jen dejte pozor na to, aby byly vaše argumenty promyšlené a ne příliš unáhlené… Naslouchejte proto ostatním pečlivě. Setkání planet Venuše, Marsu a Neptunu bude mít pozitivní vliv na váš milostný život a vy zažijete spoustu krásných chvil.

Střelec

Slunce máte tento týden na své straně a v podstatě nemůžete udělat nic špatně. Zásobí vás spoustou nových nápadů, a také se můžete potkat s lidmi, kteří vám mohou být nápomocní. Zažijete spoustu důležitého a také dobrého. Ke konci týdne však sluneční vliv oslabí planeta Neptun a vy byste měli nastartovat obranné mechanismy. Jděte životem s očima na stopkách, protože všude kolem lze najít tipy, nápovědy a stimulace.

Kozoroh

Doopravdy máte důvod oslavovat! Planety zesílí vaši intuici, budete mít blíže do svého nitra, ke své duši a vnitřnímu životu. Díky tomu se bude snadněji rozhodovat o zásadních věcech, a také se bude dařit být ve správnou dobu na správném místě. Planeta štěstí Jupiter bude od pondělí ve vašem znamení, a díky tomu vás zahrne vlnami štěstí – a to po celý rok!

Vodnář

V nastávajícím týdnu buďte ostražití. Slunce sice tento týden prosvítí váš život pozitivním paprskem, ale díky planetám Mars a Merkur může docházet k nedorozuměním a názorovým rozdílům. Planeta Mars může negativně ovlivnit i vaši zdraví, a proto se více šetřete, odpočívejte a dopujte své tělo vitamíny. Velmi dobře vám udělají zejména procházky na čerstvém vzduchu.

Ryby

Tento týden se těšíte z podpory planet Merkur, Venuše, Mars a Jupiter. Nyní máte velmi zesílený cit pro to, co je pro vás dobré. Občas vás sice zasáhnout pochybnosti, ale nenechte se zviklat, nejsou totiž ničím podložené. V nadcházejícím období si také budete velmi dobře rozumět s ostatními lidmi, dokážete se na ně správně naladit a naslouchat jim. Užijte si to!

Foto: Pixabay_Susanne Jutzeler, suju-foto