Tento týden bude hodně o lásce. Hlavně o té, kterou jsme schopni pěstovat sami k sobě a pak se také přirozeně odráží v partnerských vztazích. Pokud se jen kritizujete a řešíte v čem jste nedokonalí, odrazí se to i na pohledu partnera na vás. Takže pozor na to, co si myslíte i co si přejete.

Beran

Partnerské rozpory, nad kterými přemýšlíte se sice tento týden nevyřeší, ale možná rozklíčujete, co za nimi stojí. Bylo by dobré si udělat takovou sebeanalýzu, co vám na vztahu vadí, co byste na něm chtěla měnit a co jste pro to schopná udělat. Na debatu s partnerem ale počkejte do příštího týdne.

Býk

Pocit nespokojenosti přetrvává, i když se vám bude dařit hezky v práci a v rodině. Co zatím stojí? Zdá se, že pocit nespokojenosti se sebou, s vaším tělem, vlasy, obličejem. Prostě pořád máte pocit, že by to mělo být lepší. Hvězdy ten pocit nemají, spíše je důležité, abyste se měla ráda, i když nejste spokojená s mnoha věcmi – přijměte a odpusťte si. Lehké to nebude.

Blíženci

Budete hodně přecitlivělí na reakce okolí, zejména v práci, také se vám otevře jakýsi šestý smysl a začnete vidět vztahy a chování lidí kolem bez zástěrky, kterou se snaží před světem nahodit. Nebude to příjemné, držte se ale zpátky a informace, které získáte využijte jen k tomu, abyste nenaletěli lidem, kteří pro vás nejsou vhodnými protějšky.

Rak

Převládá spokojenost, daří se vám dobře, i když život není jednoduchý. Vaše práce konečně získává ocenění, které si zaslouží a vy se cítíte dobře. Ovšem pozor, toto je stav mentální, fyzické tělo by vás mohlo zradit, pokud mu nedopřejte dostatečnou porci spánku a odpočinku, tak pozor na to.

Lev

Není vám dobře, cítíte těžko na srdci a máte občasný pocit, že takhle jste si život nepředstavovali. Přesto věřte, že se jedná o stav dočasný, za poslední měsíce jste na sobě udělali hodně práce a to co aktuálně prožíváte je hlavně nedostatek energie, který si tělo vybírá. Užijte si to „vypnutí“, odpočívejte a když bude těžkost, prodýchejte to. 

Panna

Léto vám dělá dobře, jednak se vám s lehkostí daří řešit vztahy a vztahové kotrmelce, ale také se vám daří v práci a na obzoru se objevují noví přátelé, kteří váš život hodně obohatí. Dobrou zprávou je, že se příjemné věci budou dít i následující týden. Pozor jen na prochladnutí, dýchací problémy by vás pak upoutaly na lůžko.

Váhy

Od úterka vás budou trápit pocity viny, řešíte, jestli jste dětem vybrala správnou školku nebo školu, jestli jim věnujte dost péče a nezanedbáváte je na úkor svých zájmů. Dalo by se to nazývat mateřská krize. Hvězdy vám radí: napište si na papír, co byste rády dopřály svým dětem a porovnejte to s tím, co opravdu děláte. Možná budete překvapené.

Štír

U vás budou stále převažovat partnerské myšlenky – budou ale posunuté do roviny řešení společného bydlení, ať už nového nebo vylepšení „starého“. Budete mít bytostnou potřebu zlepšit a zkrásnit prostor, ve kterém s partnerem a třeba i rodinou žijete. A proč ne, zapojte fantazii a užijte si tvoření.

Střelec

Ostatní na vás hledí s obdivem a chodí si k vám pro radu, vy se usmíváte, ale vlastně máte vnitřní pocit, že si jejich důvěru nezasloužíte. Co se to ve vás skrývá, že máte takové pochyby? K zklidnění a znovu uvěření ve vlastní schopnosti vám pomůže pobyt v přírodě – procházky v lese, nejlépe o samotě.

Kozoroh

I tento týden bude třeba řešit zdraví, nijak fatálně, spíš tak nějak komplexně, jestli se už delší dobu chystáte ke změně stravování –  životního stylu, teď nastává ten správný čas s tím něco provést. Nekombinujte, nezkoušejte nic na vlastní pěst, ale rozmyslete si, co je vám nejbližší a zajdete se poradit s odborníkem.

Vodnář

Poslední dny vás trápila nejistota, možná i špatný spánek a zlé sny, tento týden se vaše psychika zklidní. Bude vám dobře v kruhu rodinném, ale vyrazit byste měli i mezi lidi, nejlépe mezi staré kamarády, se kterými proberete témata, která vás baví. S prací opatrně, budou tu nové příležitosti, ale rozhodnutí nechte na další týdny.

Ryby

Smutek a nervozita, nedostatečná sebeláska, sebekritika – toto jsou pojmy, které se dotknou tento týden i vás, milé Ryby. Možná zahrají na strunku vaší melancholie, ale protože prožíváte spíše pragmatické období, využijte případných pochybností ke zlepšení vztahů – i těch pracovních. Odreagujete se vytvářením kreativních lahůdek v kuchyni.

foto: depositphotos.com/agsandrew

 

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.