Ano přátelé, tak jsme se dočkali – po dramatech předchozích týdnů a měsíců si konečně můžeme oddychnout. Tento týden bude opravdu klidný, možná se budete nudit, ale bude to příjemná změna, že?

Beran

Budete mít tak trochu pocit, jako byste se vznášeli ve stavu beztíže. Nic zvláštního vás nepotká, případné spory a hádky budou u ledu. Naštěstí jste po náročném období tak vyprahlí po klidu, že se budete cítit „v nudě“ dobře, ba dokonce skvěle.

Býk

To co jste hledali najednou nebudete mít potřebu „dohledávat“, jakoby pochyby odplynuly a vy se budete cítit dobře tam, kde aktuálně jste. Vaší silnou stránkou pro tento týden bude práce. Půjde vám hezky od ruky a možná se v ní dočkáte i milého překvapení.

Blíženci

Pochopili jste, že v minulosti řešení současnosti jaksi najít nejde a to je moc dobře. Budete se učit žít v přítomnosti, což chvilku zabere, ale ani vám to nebude vadit, přepnete se do klidnějšího modu, který udělá dobře vašim nervům a vlastně i zdraví.

Rak

Týden poplyne pomalu, ve středu potkáte starého známého, který vám rozjasní den. Nebraňte se případnému pozvání na skleničku, nějaké to odreagování se přece občas hodí a vy jste tak upracovaní, že bych vám ho dokonce naordinoval.

Lev

Držíte se zpátky, na Lvy, až velmi neobvykle ale opravdu se to vyplácí. Tento týden budete řešit drobné domácí spory a možná hádky mezi dětmi nebo nespokojenost partnera, ale nic z toho se vás významně nedotkne. Prostě budete nad věcí.

Panna

Váš partner bude chtít řešit a plánovat, nic závažného, ale možná bude chtít zlepšit interiér vašeho domova, nebo naplánovat zimní dovolenou. Protože jste mu už dlouho nevěnovali plnou pozornost, je čas to napravit. Buďte pozorní a zaujatí, spokojení pak budete všichni.

Váhy

Nejlépe vám bude v kruhu rodinném. O víkendu uspořádejte výlet za příbuznými, pobavte se popijte a bude vám hej. Jediné co tento týden budete muset řešit bude váš šéf a nějaké nové projekty, které vaši firmu čekají.

Štír

Naordinujte si klid. Mohla by vás totiž překvapit bolest zad, nebo třeba viróza a tak je nejlepší jim čelit z klidu gauče. Konec týdne by vám bylo dobře někde na sebevzdělávacím víkendu, nebo jen v přírodě na procházkách a výletech.

Střelec

Střelci se budou vznášet na obláčku lásky, konečně se vyjasnily vaše milostné vztahy a rozhodně to bude ku prospěchu vaší osoby. Nic neřešte, na plány teď také není čas, prostě si jen užívejte nový nebo staronový vztah a romantiku.

Kozoroh

I u vás bude panovat klid, rozmíšky z minulého týdne jsou minulostí a vy zabrousíte do klidu a to nejen doma, tam to bude klid dlouhodobý, ale i v práci. Nebylo by od věci pozvat kolegy na pivo, prostě nějak zklidnit rozčeřené vody a obnovit přátelské vztahy.

Vodnář

Padá na vás lenost a únava a popravdě ani nejste schopní se jí bránit. Tento týden vám hvězdy budou tolerovat, pokud v práci odděláte to nejnutnější a jinak si budete užívat klidu a rozjímání. Věnujte ale také dostatek pozornosti partnerovi a dětem, to vám energii nesebere.

Ryby

Budete mít nutkání si udělat radost. A proč také ne, vyrazte s kamarádkami na nákup, kupte si něco na sebe a pak zajdete třeba do kina nebo divadla a na dobrou večeři. Prostě užijte si světské radovánky, je to potřeba…

 

Foto: Depositphotos/VitalikRadko