Tento týden bude plný silných energií, bohužel často se přetaví do nesmyslných sporů a handrkování. Pokud se vám podaří zachovat si chladnou hlavu a mít trpělivost s okolním světem, máte vyhráno.

Beran

Začíná se blýskat na lepší časy, pokud vás dlouhodobě trápí nějaké zdravotní obtíže, tento týden je konečně dořešíte. Vztahy se budou odvíjet harmonicky a to se ani nebudete muset snažit – čeká vás veskrze milý týden.

Býk

Dobře to půjde hlavně v práci a ve vydělávání peněz vůbec. Na co sáhnete z toho se posypou peníze. To je možné využít i při dalších materiálních činnostech jako například hledání bytu, prodeje a nákupy a další věci související s penězi.

Blíženci

Pozor na konflikty a třenice s ženou, která bude pravděpodobně vaší šéfovou. Může to ale být i blízká osoba, jaksi vám nadřazená v rodinné hierarchii. I když někdy je nutné si prosadit názor, tentokrát uděláte lépe, když budete diplomaté.

Rak

Bude šance na zajímavé seznámení s osobou opačného pohlaví. Na začátku se ale držte zpátky a vyčkávejte, nechte se trochu dobývat. Rozhodně ale o víkendu neseďte doma, vyjděte na výlet nebo někam za kulturou, vyjdete tak příležitosti vstříc.

Lev

Jste poslední dobou ve vleklém stresu, jehož následky na vás tento týden dopadnou. Může přijít lehká deprese a možná i strach z budoucnosti. Bylo by dobré, abyste uchovávali tělo i ducha v co největším klidu – zajděte se rozmazlit na masáž, buďte s přáteli, odpočívejte.

Panna

Je čas dělat správná rozhodnutí – tento týden to vám půjde hezky od ruky. Máte šanci vyjasnit stará nedorozumění a také zlepšit rodinné vztahy. Pokud zvažujete nějakou formu osobního rozvoje, nastává ten správný čas.

Váhy

Budete trochu klesat na mysli, jste unavení a pokud si neodpočinete a nenačerpáte nových sil, budete mít tendenci sklouznout do plačtivosti a pocitu, že vám všichni ubližují. Dobře vám bude mezi rodinou a přáteli, o víkendu relaxujte, nejlépe někde v přírodě.

Štír

Chtělo by to trochu rozhýbat tělo. Jóga, kde se hezky protáhnete a spojíte pohyb a dech, nebo nějaký rychlejší pohyb, jako třeba běh či kolo by vás znovu dostal do kondice, ale také zlepšil náladu, která tento týden dobrá moc nebude.

Střelec

Budete mít šanci se vypořádat se strašáky z minulosti. Jen si musíte začít více věřit a nebát se případně ani nepříjemných rozhovorů nebo konfrontací. Někdy stačí, když vyřeknete své myšlenky a okolí pochopí o co vám jde.

Kozoroh

Vy budete v těchto dnech zářit, vaše okolí bude mít pocit, že vás obklopuje snad nějaké kouzlo. Dařit se vám bude v práci, ale především ve vztazích všeho druhu. Snadno vyřešíte spory ostatních, poradíte dětem a pochopení bude i pro partnera…

Vodnář

Špatný týden to nebude, ale zátěž bude na vaši trpělivost. Kolem vás to bude samý problém a dost lidí z vašeho okolí po vás bude chtít pomoc a útěchu. Pamatujte ale na to, že pomáhat můžete jen do té míry, abyste nepoškodili sebe.

Ryby

Vášeň z minulého týdne pokračuje. Dobře dařit se vám bude na poli lásky nebo navazování nových vztahů. Pozor by si naopak měli dát zadaní zrozenci tohoto znamení, svody číhají všude a případná nevěra by mohla být odhalena.

Foto: depositphotos.com/VitalikRadko/free