Ačkoli minulý týden byl svátek svatého Valentýna, teprve teď se vztahové záležitosti rozjíždí naplno. Tento týden budou všechna znamení  řešit vztahy všeho druhu, především ty partnerské.

Beran

Zadaní Berani mají vedle sebe člověka, který je ochoten je podržet za každých okolností a to je vzácnost. Pokud uvažujete o změně nebo se na obzoru rýsuje jiný člověk, který vás zaujal, uvědomte si předtím, než uděláte příslušné kroky, že jistota je důležitý „pojem“.

Býk

Jste pragmatičtí a pokud se vám rýsuje nový vztah, bojíte se naplno projevit své city, abyste nebyly zraněni, nebo aby vše opravdu dobře dopadlo. Tento týden by vás měla vést zlatá střední cesta, projevte se, ale přesto buďte opatrní.

Blíženci

Tento týden bude přát především nezadaným zrozencům tohoto znamení. Máte možnost potkat nové lidi a mezi nimi i možného partnera. Nic neuspěchejte, ale zase dejte dostatečně najevo případný zájem. Rozhodně tento týden neseďte doma.

Rak

Pokud přemýšlíte o dalším přírůstku do rodiny, nenechte si své myšlenky pro sebe… Máte právě teď jedinečnou šanci pracovat na miminku a uspět. Jinak se ve vztahu otevírají nové věci a zajímavá řešení, jsou to pro vás veskrze hezké dny.

Lev

Toužíte po splynutí, najít někoho kdo vám porozumí a nejen po materiální ale i po citové stránce. Zapátrám-li v budoucnosti, někdo takový se zde objeví, ale vy musíte být připraveni. Udělejte si v sobě jasno a pozor na přehnaný sentiment, nikdo není dokonalý…

Panna

Spíše než intelektuální splynutí, půjde tento týden o sex, ani to není špatné, že? Jen pozor na to, abyste své touze nepropadli. Především je důležité nezaměnit smyslnost a touhu zá lásku, to by vám totiž nepříjemně zkomplikovalo život.

Váhy

Tento týden se od vás bude vyžadovat, abyste byli stabilní oporou svému partnerovi. Záleží na tom jeho důvěra k vám. Poslední týdny má totiž pocit, že k němu nejste upřímní a možná dokonce, že něco skrýváte. Takže se pěkně snažte…

Štír

Vy jste, milí Štíři, velké individuality a upřímně není jednoduché být vaším partnerem. V následujících dnech se po vás chce, abyste projevili dostatečnou dávku empatie a byli schopni vyslechnout druhou stranu, abyste v sobě objevili potřebné porozumění.

Střelec

Budete ve složité situaci, na scéně je někdo, koho milujete a žijete nebo můžete žít ve vzájemném souznění a pak se objeví někdo, ke komu vás to osudově bude přitahovat, ale v čistě sexuálním proudu. Co si vyberete?

Kozoroh

U vás půjde tentokrát spíše o pracovní než rodinné či milostné vztahy. Poslední dobou to na vašem pracovišti moc neklape, tento týden je možné vztahy urovnat a právě vy byste mohli být ideálními smírčími soudci.

Vodnář

Pokud u vás panuje vztahová krize, tento týden by vám měl ukázat, jak jít dál – jestli zůstat ve stávajícím vztahu nebo se raději, ještě slušně a na úrovni rozejít. Jednoduché to ale nebude a připravte se i na možné upadání do deprese či melancholie.

Ryby

Tento týden, jako vy ve vašem milostném životě předznamenával jaro. Budete plni energie a touhy prožít něco vzrušujícího. Zejména od středy dále, máte velkou šanci na seznámení se, ale také na možný bouřlivý románek s expartnerem!

 

Foto: depositphotos.com/IgorVetushko