V neděli bude Měsíc na své cestě vzdálen od Země nejdále a nastává novoluní. To představuje ukončení starého, začátek nového, ale také přeměnu. Únorové novoluní bude ve znamení Ryb, které vnáší do našeho života magický aspekt a inspiraci. V době novu a den před ním, se doporučuje držet očistný půst, který organismus nejen pročistí, ale také ho připraví na další životní výzvy.

Beran

Milí Berani, planeta Venuše vstupuje tento týden právě do vašeho znamení a vy z toho budete profitovat. Pečujte o již vzniklé kontakty i stará přátelství, ale věnujte se také navazování nových vztahů. Bude vás to bavit a možná se vám podaří získat velmi zajímavé a inspirativní přátele. Planeta Mars sice vaše nadšení ze života lehce oslabí, ale není třeba panikařit. Jen dobře zvažujte to, čemu stojí za to se věnovat a co naopak není důležité.

Býk

Máte citlivou duši a novoluní, které nastává v neděli, vaši senzitivitu ještě zvýší. Naslouchejte tomu, co radí váš vnitřní hlas a svá přání vysílejte vzhůru, směrem k Měsíci. Tento týden se věnujte aktivitám, které udělají dobře vaší duši. Čtěte, choďte do kina, do divadla, setkávejte se s přáteli, plánujte, vzpomínejte…

Blíženci

Tento týden můžete pociťovat pokles energie a nadšení. V prvních pár dnech se mohou objevit i menší komplikace a těžkosti, ale vy je dokážete brzy dostat pod kontrolu. O víkendu se situace s nadcházejícím Novoluním zlepší a vy získáte opět větší podporu vesmíru. Pokud máte nějaký velký cíl, kterého byste chtěli v životě dosáhnout, je neděle ideálním dnem, kdy začít s jeho realizací.

Rak

Čeká vás týden plný nečekaných událostí i magických momentů. Vesmír vám hraje do karet a vy můžete zažít spostu zajímavých věcí. I v zaměstnání vás může překvapit neočekávaná nabídka. Přemýšlejte o své budoucnosti a zda nění třeba ve vašem životě něco změnit. Od čtvrtka se v horoskopu objeví magický aspekt, který bude mít inspirativní účinek a možná se vám splní i nějaké přání.

Lev

Nuda? Tento týden určitě ne! Planeta Venuše vnese tento týden do vašeho života vášeň, oheň a chuť po dobrodružství. Trocha flirtování není na škodu, ale přesto buďte opatrní a dejte pozor na to, abyste svým počínáním neohrozili váš stávající vztah. Lvi bez partnera mají šanci se zamilovat. Novoluní ve znamení Ryb zahraje na sentimentální notu, ale pomůže vám opět nastavit hranice.

Panna

Na své straně máte Merkur, Mars a od středy i Slunce. Díky tomu se budete tento týden cítit velmi dobře po těle i na duši. Otevírají se před vámi nové šance a vesmír vás správně směruje. Je jen na vás, jestli dokážete jeho signálům naslouchat a věřit vlastnímu vnitřnímu citu. Jste otevření objevovat divy světa a máte k tomu velkou podporu.

Váhy

Nabídka pro následujících sedm dní není pro znamení Vah sice nijak pestrá, ale přesto – na své straně máte planetu Venuši. Ta může zprostředkovat setkání, která budou mít pro váš další život velký význam. Nedělní novoluní bude pod vlivem magie a dotkne se i vašeho znamení. Přemýšlejte o svých snech. Jakou zprávu vám vysílají a čeho byste chtěli dosáhout?

Štír

Existuje něco, co vás dlouhodobě zlobí a štve? Nyní nastává čas s tím zatočit! Vaše znamení má odvahu jít do rizika a pustit se i na neprobádanou půdu. Vesmír vás ve vašem snažení podpoří. Je možné, že na vás čeká zajímavá nabídka nebo neočekávaná šance. I dlouhodobé problémy ve vztahu je žádoucí řešit právě teď. Uvidíte, že váš život pak bude o mnoho lehčí.

Střelec

Planeta Venuše vás bude tento týden rozmazlovat a vy budete zářit! Lidi ve svém okolí přitahujete jako magnet a kdo je bez partnera, ten má vysoké šance na lásku. Jen co se zdraví týká buďte opartní a posilujte imunitu. Dbejte také na zdravou stravu, pravidelný pohyb a uvidíte, že budete opět brzy v kondici.

Kozoroh

Krásný a pohodový týden čeká všechny Kozorohy, přitom nejkrásnější bude víkend. To proto, že bude ve znamení magického novoluní a vám se pootevřou dveře do světa zázraků. Máte spoustu dobrých myšlenek a nápadů, které stačí jen realizovat a vesmír vám k tomu dává nyní příležitost. Buďte kreativní, vrhněte se do nových projektů, ale i do plnění novoročních předsevzetí.

Ryby

Vládnoucí planetou vašeho znamení je Neptun a ten si bude tento týden stát velmi dobře. Pro vás to znamená příval energie, ale také nové šance, které se vám mohou naskytnout. Mějte oči i uši otevřené, ať vám nic důležitého neuteče! Přemýšlejte o nových projektech, experimentujte, buďte odvážní a navazujte nové kontakty.

Foto: Depositphotos.com