Tento týden bude doopravdy silný. Pro jedny to bude pohoda a klid a těšení se na svátky, pro jiné tvrdý boj s vlastními pocity a někdo se nevyhne velkému stresu a únavě. Tak teď se pojďme podívat, co si pro nás hvězdy nachystaly.

Beran

Berani, Berani, opravdu potřebujete vysmejčit celý byt, napéct 15 druhů cukroví a dárky mít zabalené jak od profesionálů? Možná jste si nevšimli, že vaši blízcí by ocenili, kdyby místo perfekcionismu zavládl trochu klid a vaše vystresované tělo by to ocenilo také.

Býk

Vy Býci začínáte podléhat vánoční melancholii, což vůbec nemusí vadit, naopak, klidně se v ní vykoupejte… Pouštějte staré desky, prohlížejte fotky, jen pozor, nesmí se to zvrhnout v sebelítost a pláč sama nad sebou.

Blíženci

A vám bude dobře, a ještě lépe pokud vyrazíte s přáteli někam ven, třeba na vánoční svařák. Užívejte si lidí, co máte rádi a těšte se na Ježíška. Správně jste letos pochopili, že o domácí dřině to vážně není.

Rak

Zmítáte se mezi pohodou a stresem. Ten pramení z přemíry povinností, které se na vás stále valí. Ale dobrá zpráva, koncem týdne – zejména ve čtvrtek – budete mít odvahu říct pracovním povinnostem stop. A bude čas na lásku…

Lev

Dobře se bavíte – no konečně. Došlo vám a bude docházet čím dál více, že brát věci moc vážně a osudově se nevyplácí. Užívejte si toho co je a to doslova každé příjemné chvíle. Stres by mohl přijít od rodiny, ale hravě si s ním poradíte.

Panna

Minulý týden byl náročný, tento už bude „na pohodu“. Bude třeba dořešit pár provozních věcí, ale to zvládnete levou zadní. O víkendu byste měli vyrazit někam ven, do přírody, vyvézt třeba rodinu a partnera, tam kde to máte rádi.

Váhy

Trochu stresu tu bohužel bude a opět se bude týkat vašeho partnera. Pokuste se neshody vyřešit smírem, někdy stačí pochopit, že vaše pravda vždy není ta správná. Štěstí vám naopak přinesou vaše děti, važte si toho…

Štír

Zimní slunovrat u Štírů – mystiků – zahraje na tu správnou strunu. Pokud potřebujete správný náhled na jakoukoli situaci ve vašem životě, právě 21. 12. bude ten správný den na objektivní náhled. Buďte sami a přemýšlejte, zvažujte, meditujte…

Střelec

Pokud nebudete v pohodě, bude to jen vaše smůla, hvězdy vám prorokují klidný týden, jehož průběh by mohl narušit jen „zmatek ve vaší hlavě“. Tak se nad všechno co se poslední měsíce dělo prostě povzneste a buďte v klidu!

Kozoroh

Konečně vám dojde, jakou oporu máte ve svém partnerovi a rodině – padne na vás doslova vánoční nálada a to je moc dobře.  Užívejte si hezkých chvilek se svými milovanými. Cynismus a rýpavé řeči nechte na chvíli odpočinout….

Vodnář

Vy vodnáři máte Vánoce tak rádi! Je to krásné, protože je v tom opravdu až roztomile dětské těšení. Nenechte si ho ničím zkazit. Připravujte co máte rádi, balte dárky a ozdobte si stromeček klidně s větším předstihem.

Ryby

Nemůžete spát a to vás dohání k šílenství, chtělo by to tento týden chodit co nejvíc na vzduch, přemýšlet nad uplynulým rokem a také si udělat nějakou radost. Co třeba zajít s přáteli do divadla nebo do luxusní restaurace?

Foto: Depositphotos/inesbazdar