Čeká nás týden, kdy se den vyrovná ve své délce noci a my přivítáme jaro. V pátek 20. března vstupuje Slunce do znamení Berana a nastává jarní rovnodennost. Stane se tak přesně ve 4 hodiny a 50 minut. Tento den slavili lidé již od pravěku, protože rovnodennost symbolizovala konec zimy a strádání. Do přírody se nalévá nová energie a pocítíme ji i my. Na to je třeba se těšit!

Beran

Milí Berani, problémy hoďte za hlavu! Ve vzduchu je cítit jaro a vy se cítíte lehce a radostně. Život je třeba si užívat v každé situaci, i když jsou někdy na cestě překážky. Planeta Mars sice může přinést drobné nepříjemnosti jak po stránce zdravotní, tak v rovině vztahů, ale ty se brzy přeženou. I větší problémy nyní uvidíte v úplně jiném světle. Slunce vnese do vašeho života radost a štěstí.

Býk

V klidu hoďte nohy nahoru a odpočívejte! Tento týden vás nic nerozhodí, a proto využijte volný čas pro své koníčky a to, co vám dělá dobře. Zavolejte přátelům, rodině a nepropadejte panice. Ti, kdo jsou single, mají možnost potkat spřízněnou duši. A i když to nejspíš nebude tváří v tvář, i po internetu lze navázat přátelství a známosti.

Blíženci

Od pátku máte Slunce na své straně a spolu s planetou Saturn, vnese do vašeho života stabilitu. S vypjatými situacemi se dokážete snadno vypořádat a ani otravní lidé vás nerozhodí z konceptu. Jen dejte pozor na to, aby vám neunikaly maličkosti. Právě na nich občas záleží, zda se věc podaří či ne.

Rak

Tento týden máte na své straně Venuši, a také planetu Mars. I když se vám podaří některé záležitosti úspěšně uzavřít, vesmír vám nadělí i neklid a náročnější dny. Dobře zvažujte, co je pro vás doopravdy důležité a ostatní věci odložte na později. Často doma větrejte a pokud to jen trochu půjde, vyrazte na procházku.

Lev

Jarní sluníčko vrátí do vašeho života radost. Příchod jara vám vrátí chuť do života a zažene černé myšlenky. K tomu vám pomůže i kontakt s blízkými a přáteli, i když třeba jen po telefonu. Jste kreativní a tuto energii využijte pro seberealizaci. Vyzkoušejte nové výtvarné techniky, přeorganizujte domácnost, vrhněte se na pletení… Uvidíte, že vám to udělá moc dobře!

Panna

Vesmír stojí tento týden při vás, a tak se nemůže nic zásadního pokazit. Hlavou se vám honí spousta inovativních nápadů, a také díky nim lze nyní stabilizovat vaši finanční situaci. Cítíte se silní a věta: „to nejde“, pro vás neexistuje. Ale pozor! I ostatní mají právo na svůj názor, a proto jim naslouchejte, i když se vám to zpočátku bude příčit.

Váhy

Milé Váhy, začátek týdne možná nebude stát za nic, ale vězte, že od pátku se všechno zlepší! Dbejte nyní na to, co jíte. Působením planet může být vaše životní energie oslabena, a proto je třeba ji posilovat. Situace se změní od pátku, kdy můžete čekat příval energie, kterou vám nadělí Slunce a přicházející jaro.

Štír

Jděte štěstí naproti! Do klína vám sice nic samo nespadne, ale ti, kdo se budou snažit a projeví iniciativu, budou nakonec sklízet sladké ovoce! Vesmír vám pro tento týden přiřkl i velkou porci lásky a zejména ti, kdo jsou bez partnera, to ocení. Hledání partnera je nyní sice trochu ztížené, ale rozhodně není nemožné.

Střelec

Tento týden vám pěkně zavaří planeta Merkur. Následujících sedm dní může být nevyzpytatelných a nepředvídatelných, ale ani to není důvod se hroutit. Od pátku zasáhne Slunce a vy se můžete těšit z příchodu jara. Snažte se být optimističtí a nepodléhejte špatné náladě. Máte dost energie k tomu, abyste se dokázali radovat ze života.

Kozoroh

Planeta lásky Venuše má vůči vašemu znamení příznivé postavení a vnese vám do života spoustu zábavy a radosti. Vaše srdce bude otevřené těm nejkrásnějším citům, tak se jim nebraňte. Pokud přiložíte ruku k dílu a budete pilní, získáte za své úsilí odměnu. Na jaře je spousta důvodů, proč se radovat! 

Vodnář

Špatné zprávy ani karanténa vás nerozhodí a vy se cítíte být v top formě. Máte tolik energie, že byste mohli skály lámat a to je fajn. Využijte toho a zkuste vnést do svého života větší řád. Profitovat budete vy i vaše okolí. Buďte se svými blízkými a radujte se z přicházejícího jara.

Ryby

Energie máte na rozdávání a je třeba ji obrátit správným směrem. Situace není příliš nakloněna sportování, ale to nevadí. Zacvičit si totiž lze i doma. A co se takhle pustit do velkého jarního úklidu? Kdo si udělá pořádek v domácnosti, ten si uklidí i v duši… Zapojte i zbytek rodiny, určitě jim to prospěje.

Foto: Depositphotos.com