Čeká nás poslední předvánoční týden a hvězdy slibují velkou podporu. V neděli nastává první zimní den. Slunce bude mít nejnižší deklinaci vůči světovému rovníku a přesně v ten okamžik nastává zimní slunovrat; letos se tak stane 22. prosince v 5 hodin a 20 minut. Slunovrat je svátkem znovuzrození Slunce a světla. Vpusťe jeho paprsky i do svého života a užijte si poslední adventní týden v harmonii a poklidu.

Beran

Milí Berani, tento týden jste se sebou spokojeni. Váš vnitřní klid a vyrovnanost jsou vidět i na venek, a díky tomu přitahujete pohledy ostatních lidí. Působíte atraktivněji a přitažlivěji než kdy jindy. Této energie je třeba využít, zejména pokud jste single. Během týdne se však může objevit i menší disharmonie, které se budete chtít urychleně zbavit. Pozor! Pusa občas mluví rychleji než mozek myslí, a proto se pokuste najít rovnováhu v tom, co je doopravdy důležité sdělovat ostatním a co si raději ponechat pro sebe.

Býk

Čeká vás týden, kdy se plní sny! Na své straně Venuši, Mars a Jupiter. Ke konci týdne navíc Slunce připutuje do znamení Kozoroha a vy v důsledku těchto událostí pocítíte silnou motivaci a chuť pustit se do nových úkolů. Nezapomínejte ale ani na staré záležitosti, které jste nebyli schopni dotáhnout do konce. Nyní nastává nejlepší čas je konečně dořešit. Konstelace hvězd je pro vás příznivá a je velmi pravděpodobné, že se vám splní velké přání. Nechte se překvapit!

Blíženci

Pozor, někdo jde po vašich penězích! Milí Blíženci, následujících sedm dní byste měli být ostražití, zejména na své finance. Dávejte pozor na to, abyste peníze nevyutráceli za zbytečnosti, ale i na případné „výhodné“ investiční nabídky. Nevěřte všemu, co vám někteří budou věšet na nos. Držte se raději známého hesla „Důvěřuj, ale prověřuj!“. V tomto týdnu více myslete i na své zdraví a dopujte se vitamíny.

Rak

Do čtvrtka budete mít v zádech podporu Venuše a také Marsu. Dodají vám odvahu, a také velkou porci energie. Máte v hlavě nějaký plán? Pak se do něj se vší vervou pusťte! Tento týden budou vaše rozhodnutí správná, takže žádnou falešnou skromnost. I když vás čeká pár stresujících dnů, máte dost energie k tomu, je v klidu a bez potíží ustát. Nezavírejte se před světem, naopak, jděte mu naproti. Je velká šance, že potkáte lidi, se kterými si budete velmi rozumět.

Lev

Neberte nic příliš vážně a raději si užívejte příjemnou atmosféru adventu. Štěstí stojí tento týden na vaší straně – ať v práci či osobním životě. V zádech máte Slunce a Merkur, což je skvělý aspekt, který naznačuje dlouhodobý úspěch, ze kterého lze těžit i do budoucna. Poslední adventní týden je jako stvořený pro mezigenerační setkání, která budou velmi harmonická a profitovat z nich budou obě strany.

Panna

Milé Panny, těšíte se z podpory planety Mars. Jak se to projeví? Budete plni energie a elánu. Minulý týden jste se cítili unavení a bez života? Tomu je nadobro konec. V žilách vám koluje nová energie, kterou lze velmi dobře uplatnit při sportu – vaše tělo vám za to bude vděčné. Pokud vám něco leží na srdci a vy jste dosud neměli odvahu se vyjádřit, nyní je správná doba to udělat! I vaše přání se budou plnit snadněji a bez velkého úsilí.

Váhy

Nasadili jste vysoké tempo, kterému málokdo stačí, ale nebojte se! Díky energii, kterou vám tento týden vesmír daruje, zvládnete i vysoké nasazení bez újmy. Dařit se vám bude vše, na co sáhnete. V partnerském vztahu se sice budete muset dvojnásob snažit, pokud budete chtít něco vysvětlit či něčeho dosáhnout, ale díky vašemu šarmu se vše nakonec zdárně podaří. Od pátku se budete cítit velmi příjemně.

Štír

Poslední týden před Vánoci pro vás bude příjemný. Cítíte se velmi dobře, jste plni energie a předvánoční shon zvládáte levou zadní. Vaše nápady dokážete nyní velmi snadno prosazovat a před koncem roku můžete v práci nasbírat ještě pár plusových bodů. Ke konci týdne se sice mohou objevit malá nedorozumění, ale vy se nenecháte zastrašit a vykolejit ze své pohody. Užívejte si tento harmonický čas, máte k tomu důvod!

Střelec

Nyní si můžete užívat života plnými doušky! Jste otevřeni lásce, těšíte se z nových lidí ve vašem životě a užíváte si čas strávený s vašimi blízkými. Jen planeta Merkur může vrhnout šedý stín na vaše finance. Pokud budete ostražití, nic zlého se nestane. Také planeta Mars má vůči vašemu znamení nyní mírně nepříznivé postavení, což může mít za následek vznik lehčího stresu. Problém nastane zejména v určování priorit – co je doopravdy důležité, co se ještě musí stihnout a co může počkat… Dbejte na to, co jíte a zvyšte příděl ovoce a zeleniny.

Kozoroh

Čeká vás velmi náročné, ale zato úspěšné období! Na své straně máte planety Mars a od čtvrtka i Venuši. Stres? Tohle slovo nyní neznáte! Máte energie za deset a úkoly i překážky zdoláváte na jedničku. Síla, kterou vám daruje Venuše, pozitivně ovlivní milostný život a vás čekají krásné chvilky s partnerem. Kouzlo však bude trvat jen do čtvrtka a proto všichni, kdo jsou single, by měli mít oči otevřené. Kdo ví, třeba letos nebudete sedět pod vánočním stromečkem sami!

Vodnář

Záříte sebejistotou, optimismem a velkým šarmem. A tak není divu, že vás nikdo nedokáže odmítnout. Věřte si, můžete mnohé dosáhnout. Případné překážky se vám podaří bez problémů a větší námahy odstarnit z cesty. Slunce a Merkur vám pozvednou náladu; využijte toho a naplánujte si pestrý program. Velkou roli by v něm měl hrát sport, protože pravidelný pohyb je pro vás nutností. Zvýšíte si kondičku a zároveň uděláte dobře i své duši. Stačí jen vyrazit na čerstvý vzduch!

Ryby

Konečně získáte ocenění za svou píli! Především v zaměstnání můžete oslnit. Jste plni energie a zabodujete i svým know-how, odbornými znalostmi a nasazením. Ještě před koncem roku lze udělat správný krok ke kariérnímu postupu. A dařit se bude i v lásce! Ke konci týdne si dopřejte luxus a nic nedělejte, zasloužíte si to! Vaše tělo i duše vám za to budou vděční a vy si o to více užijete vánoční svátky.  

Foto: pixabay.com_congerdesign