Tento týden půjde o lásku. V sobotu nás čeká silný úplněk a dny před ním budou směřovat k tomu, abychom dali do pořádku naše milostně vztahy, popřípadě ukončili ty nefunkční.

Beran

Po delší době vám bude dobře, i když se vlastně nic nezměnilo, cítíte se spokojení a jaksi nad věcí. Malý problém by mohl být se zarputilostí potomků, zejména těch pubertálních. Budete tak v klidu, že leccos přejdete. Koncem týdne relaxujte a nabírejte síly v přírodě.

Býk

Jste nespokojení a nevíte proč. Vadí vám drobné chybky na partnerovi, v práci i na vašem zevnějšku. Pokud chcete přijít na kloub tomu, proč se necítíte ve své kůži, nechte všechno plavat a prostě jen buďte. Hvězdy vám pak samy ukáží, kde byl zakopán pes.

Blíženci

Budete po minulém týdnu unavení, dokonce by se o vás mohla pokoušet nějaká letní choroba. Snažte se myslet na své zdraví, odpočívejte, relaxujte a také pozor na to, co jíte. Méně je více, a hlavně pozor na „prošlé zboží“.

Rak

Očekávejte hádky, nejen s partnerem ale i s dalšími členy rodiny. Vedro budí emoce a vy, netypicky ke své povaze startujete na první dobrou. Chce to vyrazit k vodě a řádně se osvěžit. I kdybyste totiž ve sporech měli pravdu, tento týden se nic nevyřeší.

Lev

Lvi, kteří se narodili v srpnu prožijí velmi zajímavý týden plný drobných překvapení. Nečekejte žádné převraty nebo dramata, ale mnoho malých věcí, které vedou k velkému závěru – ten se odehraje pravděpodobně na podzim.

Panna

Nezadaní zrozenci v Panně si užijí setkání, které by mohlo zavánět romantikou. V tomto případě ale buďte hodně obezřetní a nenechte se okouzlit bez toho, aniž byste zajímavý protějšek trochu proklepli. Protože není všechno zlato, co se třpytí.

Váhy

Nic a nikoho nehledáte, netoužíte ani po změnách – přesto si vás najdou. Tedy, i když se tomu budete zuby nehty bránit, přijde pocit, že je čas na změnu a ten se vás bude držet celý týden. Změna by měla být pravděpodobně pracovního rázu, nic neuspěchejte, ale mějte oči otevřené.

 Štír

Vaše schopnosti v práci se sebou stále sílí, objevujte své talenty, pomalu odhalujete, co jste dostali do vínku. Tento týden potkáte někoho, kdo vám pomůže a popostrčí vás zase o něco dále. Buďte vděční, ale hru na guru nehrajte.

Střelec

A zase ta láska. Tyto měsíce se u vás většina věcí točí kolem lásky a sexu, i když jste z toho možná unavení, klidu se nedočkáte tento ani následující týden. Měli byste totiž pochopit o co se tu hraje a co se od vás žádá. Hlavně už prosím nedělejte ty samé chyby.

Kozoroh

Budete se mít dobře. V nové práci vás chválí, kolegové nezávidí, naopak jsou nápomocní a doma všechno klape – prostě idylka. Přesto si dejte na něco pozor – a sice na přepínání organizmu, především ve volnočasových aktivitách, žádné běhání nebo ježdění na kole. Buďte raději v klidu.

 Vodnář

Poraďte se sami se sebou, jestli to, jak žijete je v pořádku. Není na čase změnit návyky, které vám otravují život a možná i zdraví? Vy, když se k něčemu rozhodnete, tak zvládnete svá předsevzetí naplnit. Tento týden máte šanci začít tak trochu od znova. Luna je přece ve Vodnáři.

Ryby

Trápí vás vnitřní smutek, kterého se nemůžete zbavit, i když vlastně neznáte přesnou příčinu. Rozveselí vás, když vyrazíte mezi lidi, nebo třeba jen na komorní návštěvu k dobrým přátelům. Obklopujte se jen těmi, co vás mají rádi.

foto: depositphotos.cz/doodko