V tomto roce máme poslední šanci si udělat v životě pořádek, pročistit, co je třeba a doladit věci, vztahy, pracovní pohledávky, které potřebují vyřešit. Pokud to neuděláme, další šance bude až příští rok.

Beran

Mám pro vás dobrou zprávu, Berani, na rozdíl od náročných minulých týdnů, tenhle bude už jen jemně dočišťující. Nic dramatického nečekejte, jen se snažte, zejména v partnerských vztazích, vyladit i ty nejmenší podrobnosti. Pokud si teď nenadiktujete i své podmínky, měnit půjde v budoucnosti těžce.

Býk

Stále si nejste jistí, co vás vlastně naplňuje, co byste od života chtěli a vlastně ani po čem toužíte. Právě tento týden máte jedinečnou šanci o věcech přemýšlet, udělat si jasno. Nesnažte se si tuhle cestu poznání zlehčit, nikam by to nevedlo a k uspokojivému řešení byste se nedobrali.

Blíženci

Jedna vaše část, jako by žila v minulosti. Zdají se vám sny o dětství, vzpomínáte na staré lásky a přemýšlíte, jaké by to bylo, kdybyste zůstala s tímto nebo s tímto ex partnerem. Jenže k čemu to všechno, minulost nevzkřísíte, a ani by to nebylo vhodné. Možná se snažte si z ní přinést to zajímavé a aplikovat to na současnou životní situaci.

Rak

Jste rezignovaní, ta smršť věcí, které se u vás měnila a museli jste je řešit vás vyčerpala a uvedla do pocitu, že je všechno jedno, protože na víc už není síla. Budete se divit, ale tento stav je ideální, jen přežívat a nechat všechno plynout. I když se to teď nezdá, tohle přesně potřebujete.

Lev

Nabíráte druhý dech. I Lvi patří mezi ta znamení, která prošla velkými očistnými procesy minulých měsíců a vlastně už není co dočišťovat, jen udržovat a nedostat se znovu do kolotoče – proč, kdyby, aby… Držte se zpátky a připravujte se na nové věci, které vás brzy potkají.

Panna

Pořád ještě máte na čem pracovat, většina je za vámi, ale tenhle poslední týden, kdy je třeba „zamakat“ byste měli věnovat vztahům, ano ne tak rodinným vazbám, nebo pracovním propojením, ale partnerským vztahům. Přijít na to, proč opakujte podobné chyby a omyly a kde je cesta ven – ve vás samozřejmě…

Váhy

Jste na tom dobře, pracovně záříte a sklízíte úspěchy, což bude pokračovat v průběhu celého listopadu. Doma jste si zjednali respekt a s partnerem vyjasnili situaci. Vše je v pořádku, jen pro Váhy rodiče, by se ještě hodilo trochu pročistit vztahy s dětmi, je vše v pořádku, nedochází ke zbytečným nedorozuměním?

Štír

Ať to vnímáte nebo ne, šamanská stránka Štírů je plně aktivovaná, a tak vy nic řešit nebudete ale zajímavé věci budou kolem vás vířit. V tomto týdnu možná objevíte talenty jemně spirituálního charakteru, nebo zjistíte, že vás to táhne k psychologii či koučinku. Proč do života nepřibrat něco nového?

Střelec

Situace se zklidňuje, konečně, jak na poli milostném, tak i pracovním a rodinném se dočkáte klidu a nebude to klid před bouří. Spíš taková nějaká smířlivost, klid zbraní… Dramata by vám už neměla, do konce tohoto roku hrozit, tak odpočívejte, dělejte co máte rádi a hlavně nic neřešte.

Kozoroh

Problémy by se mohly vyskytnout v pracovní sféře. Ví se o vás, že jste perfekcionisté, ale nelze mít na ostatní stejné nároky, ne každý je schopen zvládnout to co vy a pokud si to neuvědomíte, už jednou pro vždy, budete mít na pracovišti stále se opakující rozmíšky. Tak to je asi vaše „uvědomění“ pro tento týden, snad to zaklapne…

Vodnář

Fyzicky se cítíte dobře, nemoc, která vás trápila poslední čas ustupuje. V rodině dochází ke smíření, které vás těší, protože se o něj snažíte léta. V práci by mohlo dojít k drobným nehodám, ale nikoli úrazům, spíš drobným nepozornostem, změníte adresáta, na něco zapomenete – takže bystřete pozornost a vše bude fajn.

Ryby

U vás bude vše o energii, co jste si uvědomit měli, to víte, je vám vcelku dobře, ale jste velmi unavení a nejste schopní s tím pracovat. Je jasné, že tohle období nás moc nenabíjí, ale prospat zimu, také nejde, nejste medvěd. Proto snažte se tento týden přijít na cestu, která vám pomůže – může to být jóga, dlouhé procházky, i společenský kontakt s přáteli…

Foto: Depositphotos/albund