V tomto týdnu oslaví svátek Pankrác, Servác a Bonifác, kteří jsou označováni za ledové světce. Období kolem poloviny května bývá citelně chladnější než dny předchozí a objevit se mohou i přízemní mrazíky. Zahrádkáři „zmrzlé muže“ netrpělivě vyhlížejí, protože po těchto svátcích přijde na řadu sázení venkovních rostlinek. Ne nadarmo pranostika praví: „Před Servácem není léta, po Serváci s mrazy veta.“  

Beran

Díky vlivu planety Venuše, si budete tento týden užívat partnerskou harmonii, romantiku a něžnosti. Ti, kdo jsou single, mohou flirtovat jak se jim zlíbí a mají velkou šanci, na seznámení se zajímavou osobou. V zaměstnání se vyvarujte příliš impulzivnímu jednání a raději se soustřeďte na dlouhodobé cíle. Vyplatí se vám to, i finančně.

Býk

Ze začátku týdne může být vaše mysl poněkud zmatená a pocity dosti smíšené. To se změní od středy, kdy opět naleznete ztracenou rovnováhu. Pocit smíření ještě umocní touha po blízkosti milované osoby a vaše chuť na něžnosti vzroste. Od poloviny týdne podpoří planeta Mars také chuť sportovat. Co vyrazit na kolo nebo na procházku? Myslete i na dostatečný spánek a odpočinek.

Blíženci

Ti, kdo jsou bez partnera, se mohou těšit na velmi vzrušující týden. City se konečně opět dostávají na scénu a planeta Venuše hraje všem osamělým do karet. Společně s Merkurem, sešle pozitivní energii i na vaše finance. Vesmír vám pro následujících sedm dní daruje velkou porci charisma a radosti ze života.

Rak

Milí Raci, chtělo by to novou výzvu a vesmír vám k tomu sešle spoustu nových nápadů. Singles dostanou novou chuť flirtovat. I při online seznamování lze zažít pořádnou porci erotického jiskření. Myslete i na svou kondici a směle se pusťte do trénování. Tělu nyní udělají dobře také večerní koupele. Přidejte do vany trochu mořské soli a pár kapek levandulového éterického oleje. Uvolníte tak nejen svaly, ale i mysl.

Lev

Tento týden přeje nejen citům, ale také financím a pro vaše znamení to platí dvojnásob. Hvězdy vám nyní ukáží cestu jak zacházet s penězi šikovněji a mít z nich více užitku. V zaměstnání se můžete blýsknout skvělými nápady, kterými nadchnete nejen kolegy, ale také šéfa. S partnerem budete sehraný tým a užijete si spoustu romantiky.

Panna

V partnerských vztazích buďte pro následující týden velmi obezřetní. Vyhněte se konfliktům a nepouštějte se do žádného velkého rozhodování. I ti, kdo jsou single, by měli být opatrní a pro následující období si dát od flirtování krátkou pauzu. V zaměstnání jste pravým vůdcem, kormidlo držíte pevně v rukou a udáváte směr. Umírněnost je na místě také v tělesných aktivitách. Raději relaxujte a věnujte se méně náročným koníčkům.

Váhy

Pro tento týden jste učiněným dítětem štěstěny. Ve vztahu vás čeká harmonie a spousta něžností. S partnerem zažijete velké souznění a rozumět si budete i beze slov. Vesmír přeje i kreativitě a tu lze využít nejen pro rozvíjení koníčků, ale také v zaměstnání. Po finanční stránce bude vše zalito sluncem. Až do středy budete plni energie, a toho je třeba využít. Hýbejte se, choďte na procházky, sportujte.

Štír

Flirtování od pondělí až do neděle pro všechny, kdo jsou nezadaní. To slibuje vesmír pro tento týden. Ale i ti, kdo jsou ve vztahu, si přijdou na své a sex nyní bude mimořádně zábavný.  Od středy se budou složité věci řešit snadněji a pohoda vás čeká také v zaměstnání. Planeta Mars vám v polovině týdne nalije do žil novou energii, a tu lze využít například pro sport.

Střelec

Partnerské vztahy mohou být nyní trochu komplikované a lehce stresující. Neřešte problémy a spory v afektu. Snažte se více naslouchat a být ve svých soudech zdrženlivější. To stejné vesmír radí i při nakupování. Důležité věci se snažte vyřešit do středy, kdy budete mít nejvíce energie. A myslete na to, že není dobré příliš brzy odkrývat karty.

Kozoroh

Jste sebevědomí a silní. Patříte k těm, kdo přesně vědí co chtějí a jak zůstat na vrcholu. Zdraví vám dobře slouží, ale tento týden se spíše vyhýbejte velkému fyzickému výdeji. Vsaďte raději na meditace, cvičení jógy či procházky. A co láska? Ti, kdo jsou bez partnera budou otevřenější než je zvykem. Buďte v kontaktu s ostatními, flirtujte a nebojte se na velkou lásku chvilku čekat. Páry budou nyní odvážnější a pocítí touhu experimentovat.

Vodnář

Ve vzduchu je láska a v břiše vám budou létat motýlci. Při flirtování to bude pořádně jiskřit a ti, kdo jsou osamělá srdce, mohou nalézt velkou lásku. Páry se sladí na stejnou notu a mohou posílit vzájemnou důvěru. Romantika a něžnosti jim v tom pomohou. Planeta Merkur, která přeje podnikání a kreativní planeta Venuše, vám přivanou spoustu báječných nápadů. Dařit se vám bude v týmu, ale i sólové projekty vám přinesou potěšení.

Ryby

Pozor na peníze! Tento týden je na místě obezřetnost a peníze raději dvakrát obraťte než je vydáte. Problém v zaměstnání nebo s financemi? Není třeba se bát. Vám se podaří nalézt praktická řešení. Ve vztahu cítíte nejistotu a potřebujete se více věnovat sami sobě. Váš partner bude potřebovat spoustu pochopení a trpělivosti.

Foto: Depositphotos.com