Minulý týden byl opravdu náročný. Tento je o poznání lepší, mnohá znamení zažijí štěstí v milostných událostech i v práci. Bude nás provázet větší citlivost až přecitlivělost, ale také příval skoro jarní energie.

Beran

Podaří se vám dotáhnout nejednu věc do konce a chce to se za úsilí, které není jen tak pořádně ocenit. Nejvíc vás potěší a podpoří setkání s vašimi blízkými nebo dobrými přáteli. Takže po práci, legraci, pamatujte si to…

Býk

Za svou práci a úsilí budete po zásluze odměněni. Tentokrát se to bude týkat především pracovní sféry. Je možné, že si pro vás šéf přichystal odměny, ale ve vzduchu visí i vyšší pozice, tedy možné povýšení. Bude co slavit.

Blíženci

Vypadá to na vášeň, pokud jste nezadaní, zdá se, že potkáte někoho na vášnivý románek. Jestli by z toho mohl být i vztah, ukáže čas. Zadaní prožijí vášeň s partnerem, nebo jim možná hrozí svody. Ale na nevěru pozor, mohla by se těžce nevyplatit.

Rak

Usedl na vás zvláštní druh strachu, nebo tísně, příčiny nejsou jasné, ale lehce se vám s ním nežije. Klíčem, jak z něj ven, je promýšlet každý životní krok mnohokrát a našlapovat velmi pomalu. Koncem týdne spatříte světlo naděje na konci tunelu.

Lev

Podařilo se vám konečně nastartovat energii a věci vám jdou hezky od ruky. Ve svém konání budete dobrým rádcem pro ostatní, krásně vám „půjdou“ i vztahy s rodinou a dokonce i budování nového vztahu. Jen nesmíte získat pocit, že jste neomylní…

Panna

Vaše finanční situace má šanci na výrazné zlepšení. Ve hře jsou i takové věci jako výhra v loterii, tak si zkuste vsadit… Pokud se ale vrátíme do reálnějšího světa, dobře se vám bude dařit nejen v práci, ale i při nákupu nemovitostí nebo třeba nového auta.

Váhy

Naučte se si trochu dopřát, dobré jídlo, dobré pití a třeba se i trochu rozmazlit masáží, malým dárkem či třeba návštěvou kosmetičky. Tento týden se pro vás ponese na vlně spokojenosti, užívejte si jí a čerpejte nové síly.

Štír

Hodně pracujete a jste víc a víc unavení. I když se vám po finanční stránce daří dobře, vaše psychika a fyzické tělo strádají, což se projeví ve středu velmi výrazně. Stáhněte se do úsporného režimu, choďte brzy domů a neponocujte, o víkendu relaxujte a bude lépe.

Střelec

Energie vám nechybí a nejvíc se vám ji podaří využít v milostných hrátkách, případně v navazování nových milostných kontaktů. Jenže život není jen o sexu a chtělo by, abyste energii využili k přemýšlení nad budoucností a nad vaším dalším směřováním.

Kozoroh

Odkliďte pryč to, co vám už dlouho stojí v cestě. Nemyslím na žádné boje nebo násilí, spíše na věci a záležitosti, které jsou takovými kostlivci ve vaší skříni. Pokud vám v cestě stojí nějaký člověk, je čas na otevřený, upřímný, rozhovor.

Vodnář

Tento týden máte šanci velmi stylově, až by se dalo říct geniálně, „rozlousknout“ nějaký problém, může se týkat pracovních věcí, stejně jako domácích. Inspirací vám bude nějaká starší žena, která se vynoří ve vašem okolí.

Ryby

Máte takové, řekněme přecitlivělé období. Hodně věcí vás dojímá a není těžké vás dokonce rozplakat. Nemusíte se bát, vaši citlivost nikdo nezneužije, pokud zapojíte intuici, která vám bude sloužit jako skvělý rádce. Víkend byste měli vyrazit načerpat síly do přírody.

 

Foto: depositphotos.com/yanlev