Těšte se, jaro je ve vzduchu, a tak se začínají probouzet vášně a touha po dobrodružství. Buďte ale opatrní, to co jednomu vyjde, u druhého může vést k průšvihu…

Beran

Něco se tento týden dá do pohybu. Bude to pravděpodobně vztahová záležitost, ale nemusí se jednat jen o partnerské vztahy, ale i o přátelské, nebo dokonce s někým, s kým jste se delší léta neviděli, či ve zlém rozešli. Nechte se unášet proudem, řešení bude zajímavé.

Býk

Bude to všechno nebo nic, jste nadupaní energií a práce vám jde od ruky, ale trpělivosti jste v těchto dnech moc nepobrali. Když budete mít štěstí, budete z energie jen profitovat, pokud narazíte ně někoho podobného, mohlo by dojít k hádce…

Blíženci

Ve vzduchu se vznáší jaro a u vás to tentokrát bude o lásce. Buď se znovu zamilujete do stávajícího partnera, nebo někde jinde, ale vášeň a žhavé emoce vám nedají spát. Pokud by se mělo jednat jen o dobrodružství, buďte opatrní.

Rak

Po několikatýdenní únavě se konečně obnovila vaše koncentrace. Jste schopni rozeznávat, co je pro vás nezbytné a co opravdu dělat nemusíte. Je ale důležité to také prosadit v práci a to i přes to, že šéf má jiný názor. Argumentujte, tento týden zvítězíte…

Lev

Věci se zamotávají, vypadalo to, na snadné řešení problému, který se objevil, ale ve skutečnosti jde o spletitou událost, do které se motá víc a víc lidí. Vaším úkolem je nechat věci plynout a zasahovat co nejméně, pak máte šanci vše vyřešit.

 

Panna

Konečně jste dořešili nějaké vnitřní procesy, už nejste rozpolcení a tak vás v následujících dnes nic nevyvede z míry. Využijte jich k rodinným návštěvám, případně si zahrajte na smírčího soudce u sporů a rozmíšek ostatních.

Váhy

Tento týden se hraje o vaše zdraví. Necítíte se zrovna svěže a bylo by dobré kdybyste více odpočívali, pokud se objeví nějaká nemoc, tak hned ulehli. Když budete jakékoli obtíže přecházet, zaděláte si na dlouhodobější rekonvalescenci.

Štír

Bude vám to skvěle myslet, takže pokud plánujete nějaký nový projekt v práci, nebo potřebujete cokoli dořešit, předpřipravit nějaké smlouvy nebo další vyčerpávající oficiality, je naprosto skvělý čas. Nejlepší den týdne bude středa.

Střelec

Jak to říct, tento týden budete poslem lásky, tedy pokud byste si chtěli založit seznamovací agenturu, tak by to bylo skvělé… Pokud vaši nezadaní přátelé hledají své protějšky, nechť se svěří do vašich rukou. A aby to nebylo jednostranné, o víkendu se bude dařit v lásce i vám.

Kozoroh

Ženy zrozené v tomto znamení potkají zajímavého muže, který může být potenciální partner, ale také mentor, který by jim spíše mohl pomoci na životní cestě. Muži budou spíše řešit práci a nového šéfa, který nebude úplně nakloněn jejich plánům a řešením.

Vodnář

Měli byste především vyvážit odpočinek a práci, převaha ani jednoho není dobrá. Nejlépe vám bude v kruhu rodiny, kde se budete cítit bezpečně a nebudete mít pocit, že po vás pořád někdo něco chce. V práci se nepouštějte do žádných velkých rozhodnutí.

Ryby

Vášeň, láska, ale i nevěra, jaro ve vzduchu ve vás budí touhu po dobrodružství a zapalují se vám lýtka. Nic proti, ale pokud nejste single, mějte na paměti, že jeden neuvážený krok a u něj náhodný svědek, vám může v životě udělat pořádnou polízanici…

Foto: Pixabay/Takmeomeo