Co si budeme namlouvat, tohle léto byla vážně síla. Spousta nedořešených věcí, neustálá konfrontace s okolím. Zdravotní komplikace. Září by mělo být, tak trochu, oddechovým časem. Věci se uzavírají a nám je zase o něco víc jasné, kam a jak jít dál. Pojďme tedy nabrat trochu sil…

Beran

Práce je pro vás tento týden hlavní téma. Ujasnili jste si co od života chcete, pak skvěle a hvězdy vás ve vašem konání podpoří. Jestli ale máte pochybnosti, že jdete správnou cestou, je ten správný čas se poohlédnout jinde. Co by vás bavilo a co vás naplňuje?

Býk

Nastavit si podmínky, především v rodinné oblasti, to je to, oč tu běží. Je jasné, že své děti milujete, ale možná se tak trochu potácíte, co se směru výchovy týče. Být víc demokratická nebo přitvrdit? Jde především o vaše vnitřní nastavení, o to, jaký vztah s dětmi toužíte mít. Příručky hoďte do kanálu…

Blíženci

I když se vám „dýchá lépe“ pořád nějak nejste ve své kůži. Možná za to může okolí, tedy prostředí ve kterém žijete a pracujete. Jste naladění na krásu a krásno by vás mělo obklopovat. Pokud sedíte nebo žijete někde, kde se necítíte dobře, příjemně vám nebude. Změňte to, začít jde i pozvolna.

Rak

Finance, které byly v minulých týdnech nastaveny ve váš prospěch už nejdou na dosah. Ne že byste strádali, ale měli byste omezit zbytečné výdaje a rozmyslet si, na co je teď třeba šetřit a co skutečně potřebujete ve svém životě. Moc toho není, že? Tak tedy přejeďte do úsporného modu a nebojte se, jestli se teď nedostává, není to setrvalý stav.

Lev

Ale ano, zase je to o partnerství. Už jste pochopili, víte co a kdo je pro vás dobré. Věci se uzavírají a je jen na vás, jestli budete mít energii a chuť udržovat nefunkční vztahy nebo jestli se vrhnete do nových dobrodružství. Je to citlivé téma, ale máte čas na změnu a ten určitě nebude trvat věčně.

Panna

Slunce se nachází ve znamení Panny a tak očekávejte výhody s tím spojené. Bude se vám otvírat mnoho nových obzorů, věci se začnou hýbat rychleji a to na co myslíte, se začne dít. Ale tady se dostáváme k tomu – dejte si pozor na co myslíte a po čem toužíte. Mělo by se jednat o věci, které vám dodávají energii, na minulost a kříšení starých vztahů zapomeňte.

Váhy

Máte pocit určitě stagnace – moc se snažíte, ale nic se neděje, věci se nehýbou. U vás je třeba se podívat do minulosti, možná i té vzdálenější. Právě tam se nachází příčina všeho. Pokud je to pro vás těžký oříšek, poproste o pomoc někoho, kdo se těmito věcmi zabývá, ať už terapeut, psycholog nebo třeba kartářka…

Štír

Potkáte, nebo jste v nedávné minulosti potkali někoho, kdo s vaším životem lehce otřásl. Myšleno ovšem v pozitivním smyslu slova. Přinesl vám nové informace, otevřel obzory. Takový člověk bude dosti prospěšný pro vaše další fungování, může vám ukázat životní cestu po které toužíte. Ale pozor nebude to partner, „jen“ duchovní rádce.

Střelec

Vaše psychika je stabilizovaná, události posledních měsíců dostaly konkrétní rámec a byli jste schopni se s nimi „popasovat“. Tento týden vám bude docházet o co jste přišli a co jste získali, budete také schopni naplánovat a to velmi realisticky, kam byste se rádi vydali dále. Pozor na finanční oblast a nesmyslné škudlení.

Kozoroh

I když jste úspěšní, vnitřně se tak necítíte. Proč je to tak, kde se stala chyba? Pes je zakopán ve vaší minulost, je čas vytáhnout případné démony na světlo a vyčistit vzduch. Pokud to během září neuděláte, půjdete dál podle nastavených pravidel. Na povrch budete vypadat spokojeně, ale pod povrchem bude vřít nespokojenost a smutek.

Vodnář

Nový začátek, především v partnerských záležitostech je pro vás tématem tohoto týdne. Nebude to jednoduché, ale pokud budete upřímní sami k sobě, budete schopní dát prostor novým příležitostem, vyjasnit si staré křivdy a začít jakýsi životní restart, který teď nutně potřebujete.

Ryby

Bude to jen o vás. Měli byste se zaobírat sami sebou, rozmazlit se, odpočinout si a něco si dopřát. Často myslíte jen na ostatní a na vás vám nezbývá čas, což je teď potřeba změnit. Udělejte si týden pro sebe a pak začněte uvažovat o tom, že půl hodinka denně, kterou věnujete jen sami sobě, vám může změnit život…

Foto: profimedia