Pokud máte z minulosti nějaké nevyřešené záležitosti, je dost pravděpodobné, že se vynoří právě tento týden. Zejména věci, které se týkají lásky a vztahů. Bude nezbytné je vyčistit tento týden.

Beran

Berani to tentokrát schytají z první ruky. Pokud si nesete z minulosti nějaké partnerské hříchy, například rozchod prostřednictvím telefonu nebo jste lhali o důvodu rozchodu, můžete čekat, že se tyhle dávné věci vynoří a vy je budete muset řešit – v různých obměnách.

Býk

Sotva jste trochu dobili baterky, už je tady nová nálož. Ta tentokrát více zasáhne muže. Budete se muset postavit tváří tvář tomu, co se na vás ženám nelíbí. Kritika se vynoří z minulosti, ale buďte připraveni i na to, že se přidá vaše současná partnerka. Kajte se a už buďte hodní.

Blíženci

Vám se do života připlete žárlivost, pravděpodobně ne vaše, ale stejně vás zasáhne a budete vysvětlovat. Tak tedy pozor na kafíčka, koncerty nebo obědy s někým opačného pohlaví niž by o tom oficiální partner nevěděl. Kryjte si záda a buďte hodní, přesně tak, jak chcete, aby byli hodní na vás.

Rak

U Raků se o slovo hlásí nevěra, je možné, že jste někdy nevěrní byli a provalí se to právě teď nebo se nějaké nevěry, která se kdysi udála dozvíte. Nemusí jít o vašeho současného či bývalého partnera, ale rozhodně se nějak dotkne vašich partnerských hodnot.

Lev

Lvi si budou muset připustit, že poslední dobou nejsou zrovna ideálními partnery. Důležité je dopídit se proč? Je možné, že jen nemáte čas a jste pod tlakem, nebo může být příčina i v tom, že je váš vztah dlouhodobě dost o ničem. Nalijte si čistého vína.

Panna

Pravděpodobně v půlce týdne potkáte svou bývalou lásku a oživí se všechny vaše tehdejší touhy a křivdy. Je možné, že tento ex-partner zatouží po kontaktu s vámi a vy budete stát před nelehkou volbou – vstoupit do stejné řeky, nebo ne? A za jakých podmínek?

Váhy

Vahám tento týden nebude úplně hej, uvědomí si totiž že staré lži a křivdy, kterých se dopustily v počátcích vztahu. Pravděpodobně spouštěčem bude něco, co udělá tento týden partner a vám dojde, že nemůžete moc protestovat. Co nechcete, aby se vám dělo, nečiňte jiným, že?

Štír

Štíři se tento týden ocitnou v pozici rádce, nic hutného se vám dít nebude, zato vás všichni budou žádat o radu a pomoc, především v milostných záležitostech. Zachovávejte si lehký odstup a buďte vděční, že vás se problémy netýkají.

Střelec

Vy jste poměrně stabilní ve svých názorech a citech, ale to samé se nedá říci o vaší rodině, připravte se na výčitky partnera a možná se zapojí děti. Pokud vše přijmete s kajícným mlčením a pokorou, bude to v pohodě, každý odpor ale bude po zásluze potrestán.

Kozoroh

U vás bude vládnout vcelku harmonie, své záležitosti si rádi řešíte na přímo, a také mají lidé před vámi dosti respekt, takže pokud je něco nedořešeného do očí vám to nikdo neřekne, možná tak za zády. S tím si ale poradíte mávnutím ruky.

Vodnář

Jste naměkko, rodina vás podporuje a na nějaké vytahování minulosti čas nebude. Buďte rádi, také by bylo co objevovat. Užívejte si lásku partnera i dětí a maximum času se vyhřívejte v jejich společnosti. O víkendu vezměte všechny na výlet.

Ryby

Změny počasí na vás působí tak uspávajícím dojmem, že tento týden spíše jen tak prolelkujete a prospíte, čímž se vyhnete konfrontacím. Pozor na kolegu, který pro vás má slabost a na firemním večírku by si mohl chtít cosi vyříkávat. Jinak spěte dál.

foto: depositphotos.com/arvitalyaa

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.