Máte jakékoli otevřené záležitosti? Rozhodujete se o něčem? Tento týden je, ideální pro ukončení věcí, které pro nás nejsou dobré. Což se může týkat vztahů, práce, financí… Dobré je, že konce nebudou dramatické, prostě vyplynou. Najednou zjistíme, že jinak to udělat nemůžeme.

Beran

Vaše konce se, milí Berani, budou týkat především vás a velké energie, kterou vydáváte na „každodenní provoz“. To, jak jste unavení vám může připomenout i neschopnost se pohnut dál, třeba v podobě náhlé virózy. A vy jste chápaví, takže vám dojde o co se jedná a budete se snažit zklidnit.

Býk

Váš konec bude v pracovní sféře, tedy ne že byste končili s prací, ale skončíte s něčím, co vás tam už dlouho štve. Může to být nějaká činnost, kterou neradi ale ze zvyku vykonáváte, ale stejně tak se může jednat o „krátký proces“ s kolegou, který vám už dlouho leze na nervy.

Blíženci

I vy budete ukončovat něco, co vás štve v práci, ale nejen… Máte kolem sebe několik lidí, se kterými byste se už vlastně ani nechtěli vídat. Takoví ti známí ze zvyku. Nejsou třeba zlí, ale, co si budeme povídat, odsávají vám energii jako upíři. Takže je čas říci sbohem…

Rak

Pro vás byl dobrý čas na „čistý stůl“ už minulý týden, ale moc se vám do ničeho nechtělo. Tento týden je letos, a na dlouhou dobu, poslední šance trochu s tou očistou pohnout. Pusťte se především do vztahů, je sice hezké, že u všech okolo víte, jak by to mělo vypadat, ale upřímně, co vy? Malovat si situaci narůžovo už vážně nejde.

Lev

Máte pocit, že u vás je vyřešeno? Ale kdepak, jen musíte ubrat aktivit, abyste viděli, co je třeba řešit. Z pohledu hvězd by se to mělo točit kolem sebeúcty a sebelásky, vážně není nutné si nadávat za nedokonalé chování, oblečení nebo dvě kila navíc. Prostě se konečně přijměte takoví, jací jste.

Panna

Zrozenci v Panně by potřebovali jednou provždy uzavřít problematické rodinné vztahy. Tedy, v tomto typu vztahů je vždycky problém, ale vy už jste dospělí lidé a nemusíte skákat, jak kdosi píská, abyste mu udělali radost nebo nezranili jeho city. Protože takhle zraňujete ty své…

Váhy

Ano, u vás půjde o partnerské konce, ale pozor, nemusí se jednat o rozchod – i když i to je možnost – spíš jde o to, ukončit věci, které vám ve vztahu vadí. Možná si na vážné rozhovory moc nepotrpíte, ale bez probrání toho, co vám vadí to prostě nepůjde.

Štír

Vy ukončíte pár otravných stereotypů, které vám léta znepříjemňují život. I když je Advent pro vás záležitostí tradic a rodiny, možná zjistíte, že odjet do teplých krajů nebo někam na hory není hřích, naopak to může stmelit rodinu. Místo úklidu a stresu bude čas na povídání a zábavu.

Střelec

Rád bych vás uklidnil, ale bohužel ještě není čas… No jo, pořád to bude o vztazích a konce, které čekají, nebo by měly čekat vás, budou opravdu zásadní. Rádi byste seděli pozadím na dvou židlích, ale ono to vážně nefunguje, takže buď se tento týden rozhoupáte a konečně něco uzavřete, nebo se budete trápit dál…

Kozoroh

U vás se poslední týdny stále motají kolem práce, nejste spokojení… tedy práce vás baví, ale uspořádání, které tam panuje, ne. Možností je několik, buď vyměníte práci, nebo si sednete se šéfem a místo občasné kritiky do éteru, řeknete bod po bodu, ale v klidu, co vás štve.

Vodnář

Vaše konce se budou týkat zaběhnutých pravidel, máte jich totiž v životě více než je zdrávo a jste z toho unavení. Opravdu je nutné jít v pondělí doprava a v úterý přesně doleva? Nebylo by možné dělat věci po svém, jinak než vám před dvaceti lety někdo nalinkoval. Rada zní, sepište si co vás štve a něco z toho prostě škrtněte – máte to ve svých rukou!

Ryby

U vás ani tak nepůjde o konce, spíše o uspořádání běžného dne tak, aby se žilo lehčeji. Někdy totiž běháte jako křeček v kolečku a pracujete na 200 % a jindy jste tak vyčerpaní, že sotva dojdete do práce. Tahle rozkolísanost vás přirozeně ničí, takže je čas se s ní rozloučit, nemyslíte?

Foto: Depositphotos/SergeyNivens