Tento týden bude náročný, v pátek nás čeká novoluní a nálady a pocity tento týden budou proměnlivé, možná i trochu depresivní. Bylo by dobré se snažit maximálně uniknout velkým skupinám, raději si prožít trochu samoty, nebo klidu v centru vaší rodiny. A hlavně klid, bude lépe!

Beran

Pořád trvá, že je u vás čas na nové začátky, které se mohou týkat rodiny, ale i práce a samozřejmě seznámení s novou osobou. Ta je vám stále nablízku, je jen nutné mít oči otevřené. Šťastným dnem bude středa.

Býk

Tentokrát se moc dařit nebude, dávejte dobrý pozor, co se kolem vás odehrává. Na pracovišti to mohou být dokonce intriky, které by vás mohly poškodit. Výzvám osudu čelte s upřímností, vy se do intrik a pomlouvání rozhodně nezapojujte.

Blíženci

Půjdete hodně „dovnitř“, sedne na vás taková malá jarní deprese a budete přemýšlet jestli vůbec věci mají smysl. Jistě že ano, je jen důležité je vzít za správný konec. Tento týden byste měli přemýšlet, dopřát si samotu a nedělat žádná zásadní rozhodnutí

Rak

Podaří se vám vydobýt cíle po kterých jste toužili, všechno půjde jako na drátkách a rozhodně toho využijte. Objeví se i možnost nových projektů. Jediné co by vám mohlo bránit ve štěstí je ulpívání na falešných citech a představách.

Lev

Nejlépe vám bude v kruhu rodiny, kde cítíte podvědomé bezpečí. Tento týden se věnujte hlavně dětem a samozřejmě partnerovi. Bylo by dobré naplánovat rodinný výlet, návštěvu nebo už dovolenou. Prostě si v klidu užívat pohody a radosti.

Panna

Nepřemýšlejte pořád o budoucnosti a radujte se z toho, co je právě teď, protože přítomný okamžik je jediný rozhodující. Tento týden máte možnost prokázat své kvality hlavně v práci, klíčem ke všemu bude upřímnost.

Váhy

Je vám trochu lépe, ale pořád nejste na svém maximu a bojíte se, že si vaší indispozice okolí všimne. Ano, je to možné, ale každý má někdy nárok na únavu. Dobře vám bude o víkendu, kdy případné nemoci a únava definitivně ustoupí.

Štír

Máte pocit, že si vás nikdo neváží, ani děti ani partner, vlastně si nevážíte ani vy sami sebe a to je problém. Možná by bylo dobré navštívit terapeuta a promluvit si s ním, nebo by třeba stačilo abyste si v klidu sedli a zrekapitulovali, co vše jste už v životě byli schopni dosáhnout.

Střelec

Váš život je samý stereotyp a vy se tím trápíte. Jenže ono je to běžné, odsud pojem „všední dny“. Bylo by dobré abyste tyto „všední dny“ vyplnili kromě práce i věcmi které vás naplňují. Najděte si nového koníčka, vraťte se k tomu, co vás bavilo.

Kozoroh

Dostanete zajímavou nabídku, která vám může přinést peníze a dokonce možná i slávu. Za to vše ale zaplatíte, nedostatkem času a možná zvýšeným stresem a tak si dobře rozvažte, jestli jste v kondici pro takové velké změny.

Vodnář

Budete mít chuť hazardovat, vyzkoušet nové věci, začít nová dobrodružství – milostná i třeba sportovní. Užívejte si, ale přece jen pořád myslete na to, že na světe nejste sami a musíte myslet i na city a přání ostatních. Sobectví a egoismus by se vám nevyplatil.

Ryby

Odpočívejte a zase odpočívejte. Máte se hezky, láska kvete, dozvěděli jste se nové, pozitivní zprávy, ale především jste unavení a potřebujete vše vstřebat v klidu vašeho domova. Když bude hezky vyrážejte na procházky, jinak si zvolte jako svou základnu gauč…

Foto: DepositPhotos.com/free/evgenyataman