Zkuste pojmout tradiční nedělní oběd trochu jinak a vyrazte s rodinou a kamarády na úžasné odpoledne do přírody!


Ta tam je doba, kdy jsme při pikniku lehávali na kousavých dekách a jedli chleba s hořčicí a řízkem. Dnešní doba fandí stylovému stolování a jednoduché přípravě jídel přímo na místě.
A jak tedy vypadá moderní piknik? Budete se divit, ale skoro jako party ve vašem obýváku. K mání bude pohodlné sezení, oblíbená muzika a vonící steak z přenosného grilu na stylovém nádobí. O zábavu se postarají tradiční hry jako pétanque nebo kriket.
Nezapomeňte ale, že co do přírody doneseme, to také odneseme. Nezbytnou výbavou, kromě repelentu a lékárničky, jsou proto i odpadkové koše.

Deky, které izolují vlhkost od země jsou nezbytnou výbavou každého pikniku. Pohodlné není jenom posezení na nich ale i údržba a skládání.

Ikonické koše na pikniky vypadají stále stejně, avšak obsahují nespočet vychytávek jako je chlazení či kompletní výbava od deky až po skleničky na šampaňské.

Nerozbitné, skládací a praktické – takové by mělo být nádobí do přírody.

Na pikniku se nevzdávejte svého pohodlí! Vychutnejte si výbornou kávu, propečený steak nebo se zrelaxujte při poslechu své oblíbené muziky. To vše v nejlepší kvalitě přímo na louce!

Pokud chcete svůj piknik doladit do dokonalosti, nezapomeňte vzít s sebou lampionové solární řetězy, které doladí tu pravou atmosféru.

Foto: pixabay.com/alexis_isabel ;archiv firem

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.