Hledáte do svého domu nebo bytu opravdu originální kousek, který zaujme na první pohled a ještě vám vydrží navěky? Pak zvolte doplňky z betonu! Tento výjimečný materiál, který je pro své vlastnosti používán již od starověku, totiž již dávno nepoužívají jen stavaři a silničáři. Našli si ho i umělci a dokážou s ním opravdové divy!

GRAVELLI

Dávají betonu duši – to tvrdí zakladatelé značky GRAVELLI a každý kdo se s jejich prací setkal, jim dá za pravdu. Pokud jsou pro vás betonová umyvadla v koupelně moc velký punk, začněte objevovat krásu betonu například pomocí elegantních misek či váz.

Zdroj: www.gravelli.cz

CRÉER

Všichni milovníci špičkových technologií a unikátního designu zaplesají nad betonovým gramofonem či betonovou repro soustavou. CRÉER ovšem nejsou pouze audio vychytávky ale i bytové doplňky a dekorace či umyvadla.

Zdroj: www.creer.cz

CLARO

V showroomu CLARO na Národní třídě v Praze najdete úchvatné lampy různých tvarů i materiálů. A protože beton je úžasný materiál, nechybí ani v kolekcích tvůrců CLARO v podobě svítidel, květináčů nebo talířů.

Zdroj: www.claro.cz

JAKUB VELÍNSKÝ

Hodiny, šperky, věšáky, svícínky, lampy – to vše a mnohem víc najdete v tvorbě designéra Jakuba Velínského. A prostor k fantazii dává i vám. K elegantním svítidlům máte k dispozici i širokou nabídku jedinečných přívodních kabelů různých barev, jimiž dotvoříte svůj byt k dokonalosti.

Zdroj: www.jakubvelinsky.cz

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.