Milujete personalizovanou módu? Kabelky ušité na míru, bižuterii a šperky navržené přímo pro vás? Pak vám nesmí uniknout ani Skinzone. Jméno téhle firmy se totiž v oblasti personalizované módy skloňuje stále častěji.

Obliba věcí tak říkajíc „na míru osobnímu vkusu“ začala už před lety. „Od začátku se zaměřujeme hlavně na výrobu ochranných krytů a samolepek na tisíce nejrůznějších zařízení: mobily, notebooky, tablety, počítače, čtečky, powebanky, ale třeba i drony. Daří se nám a stále rosteme, spolupracujeme třeba s O2 nebo Alzou – služby Chci svůj styl, Mobilní pohotovost a další. Zákazníci na nás narazí na různých místech,“ přibližuje Skinzone Petr Svoboda, jeden z jeho zakladatelů. Výroba krytů či polepů v osobním designu klientů je přitom neuvěřitelně snadná. „Zákazník nahraje obrázek a my zajistíme výrob na míru zadaného zařízení,“ dodává Svoboda. „Naprosto zásadní je především výroba – kvalitní technologie i materiály.“

Skinzone ale začal nabízet i další věci. „Na webu Skinzonefashion.com testujeme, jak by klienti ocenili svůj osobní styl třeba u kožených kabelek, tašek, psaníček nebo pouzder na pasy a další doklady. Máme výrobní kapacitu, zvládnutou technologii, a pokud bude zájem, jsme připraveni,“ usmívá se Svoboda.

Personalizovaná móda hýbe světem nejen u limitovaných výrobků, ale i u značek s masovou výrobou jako jsou například Conversky. Unikátní projekt Notlikeyou.com nabízí jedinečnou technologii, díky níž si zákazník oblíbené boty nechá potisknout obrázkem dle vlastního vkusu a stylu.

V dohledné době se do projektu připojí také značky Timberland a Puma. Skinzone je jediný partner tohoto projektu. „V rámci Evropské unie jsme jediné výrobní centrum,“ těší se z úspěchu Svoboda.

Pokud tedy milujete módu, sledujete světové trendy a navíc rádi dotahujete věci do posledního detailu pomocí osobního stylu, neváhejte. Díky Skinzone jsou možnosti jen na vašem vkusu a rozhodnutí.

Foto: archiv, Skinzone

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.