Osvěžující nesladká chuť s esencí ovoce. To je nová ochucená minerální voda Mattoni Esence. Spojuje prospěšné minerály přírodní Mattoni s čistou chutí přírodních ovocných esencí.

Díky vyváženému poměru minerálů a neslazené ovocné příchuti zajistí celodenní hydrataci organismu. Unikátní složení přírodní minerální vody Mattoni skvěle podporuje ovocné esence a perlivost dává vyniknout jejich přirozené chuti. Je ideální pro lidi, kteří dávají přednost nesladkému osvěžení i pro všechny vyhýbající se konzumaci cukru. K dostání je ve třech oblíbených variantách – citron, pomeranč a malina.

Tato novinka doplňuje řadu ochucených minerálních vod o varianty bez cukru a sladidel. Je ideální k doplnění pitného režimu a může si ji bez výčitek dopřát každý. „Mattoni podporuje zdravý životní styl s kvalitním pitným režimem. Vytvořili jsme skvělý produkt propojující minerální vodu s oblíbenými ovocnými příchutěmi, a to bez jakéhokoli cukru a sladidel. Mattoni Esence přináší osvěžení s esencí ovoce, které vyniká čistou a nesladkou chutí,“ uvádí Jan Kolafa, manažer značky Mattoni.