Herečku Tori Spelling si mnozí pamatují hlavně díky roli v Beverly Hills 90210. Někteří fanoušky kultovního seriálu se nyní podivují nad tím, jak se z hezké blondýnky stala opuchlá, plastikami znetvořená žena. Dnes matka pěti dětí slaví 47. narozeniny.

Americká herečka Victoria Davey Spelling se narodila 16. května roku 1973 v kalifornském Los Angeles jako dcera slavného producenta Aarona Spellinga. Právě díky tatínkovi měla cestu k filmu mnohem snazší než většina herců. Dost často se jí kvůli tomu přezdívalo „protekční holčička.“

V roce 1990 získala svou nejvýznamnější roli dlouhonohé blondýnky Donny Martinové, v úspěšném seriálu Beverly Hills 90210, který produkoval její otec spolu s Darrenem Starem. Kromě toho ji diváci mohli vidět v nezávislých snímcích či ve Vřískotu 2 a komedii Scary movie 2. Velká filmová hvězda se z ní, ale nikdy nestala.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my Daddy… – My Dad, my teacher, my friend, and my HERO. I was my son Finn’s age in this picture with my Dad. I was such a Daddy’s girl and just adored this man beyond words. It makes me sad daily that my 5 kiddos will never know the kindest most gentle soul in the world, their Grandpa Aaron. He gave the best hugs. And, he would have adored and loved all of my babies and my brothers babies so much. We know he watches over them though. And, I know during this time of world crisis and sadness this creative genius would have been hard at work creating groundbreaking entertainment to help make people smile. As a producer his dream was to make television that could help take people’s minds off of their day to day lives and just completely unwind, be entertained, and smile. He did just that! And, he just loved making people happy. Today Daddy, we honor you and tell you how happy you made everyone and especially this little girl who will always strive to make your legacy live on! #prouddaughter #daddysgirl #happybirthday #aaronspelling

A post shared by Tori Spelling (@torispelling) on

Manželství po italsku

Co se týče soukromého života, je pestřejší než její kariéra. Po několika románcích, například s kolegou Brianem Austinem Greenem (David z Beverly Hills), se provdala za Charlieho Shaniana. Dlouho jim však manželství nevydrželo a ještě během jeho trvání se seznámila s hercem Deanem McDermottem. Jen měsíc po rozvodu s Charliem se provdala za Deana, se kterým žije dodnes a má s ním pět dětí (Liam, Stella, Hattie, Finn a Beau).

Loni v březnu dokonce prohlásila, že uvažuje o šestém potomkovi. Torina matka Candy však z nápadu zrovna dvakrát nadšena nebyla: „Doufám, že s rozením dětí už skončila,“ řekla pro Hollywoodlife. 

Ale ani s Deanem to vždy nebylo růžové. O Vánocích 2014 vyplula na povrch jeho nevěra. Pár dnů na to vyhodila herečka manžela z domu s tím, že musí do léčebny, aby se vyléčil ze závislosti na sexu.

Celý následující rok byl pro Tori velmi těžký a bulvární média svými články situaci ještě zhoršovala. Krizi nakonec manželé přečkali a herečka už v roce 2016 rozdávala po boku svého muže úsměvy na potkání. „V našem vztahu se cítíme jako znovuzrození. Odhalená nevěra mého manžela nám pomohla.“

Život na dluh

„Jsem dívka z bohaté rodiny, která uvízla v životě střední vrstvy. Byla jsem vychována v bohatství. Mé standardy jsou směšně vysoké. Nemůžeme si dovolit takový životní styl, ale když vyrostete se stříbrnou lžičkou v puse, je těžké přejít na plastovou,“ napsala Spellingová ve své knize It Like It Is.

Není se tedy čemu divit, že se herečka dostala do finanční potížích, ze kterých ji pomáhal do své smrti její otec a nyní matka. I ta už má ale dceřiných nadstandartních výdajů plné zuby. Problém tkví v tom, že se Tori za celý život nenaučila skromnosti. „I když se snažím, abych měla skromnější životní styl, zdá se, že se neumím vzdát svého drahého vkusu. Přestože není nereálný, je dost nákladný.“

View this post on Instagram

we love a fashionable couple

A post shared by @ 2003angelb on

Milovnice plastik

Mnoho žen dokáže stárnout s grácií, ale Tori mezi ně rozhodně nepatří. Je zářným příkladem toho, co se stane, když to přeháníte s botoxem a chemickými peelingy. Problémy má však i s jojo efektem. Neustálé přibírání na váze a extrémní hubnutí, se jí podepsalo na těle i na pleti. A lidé už krásnou Donnu vůbec nepoznávají.

Stejně špatně se plastiky podepsaly i na jejích prsou. Poprvé šla na operaci již ve dvaceti letech. Po několika letech šla znovu a znovu a znovu, protože se herečce výsledek nezdál perfektní. Po několik úpravách ji zbyl jen ošklivý dekolt a oči pro pláč.

Foto: ČTK/APInvision/Chris Pizzello

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.