Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno byste byli ochotní udělat pro lásku? Na tuhle jednoduchou, byť silnou otázku odpovídají celebrity po celém světě. Důvodem je nová kampaně Dior Love Chain módního domu Dior, do níž se zapojily hvězdy jako Johnny Depp, Rihanna, Robert Pattinson, Eva Herzigová či Natalie Portman, která je jeho patronkou. Svou odpovědí sdílenou na sociálních sítích spolu s hashtagem #diorlovechain lze totiž přispět na dobrou věc! Za každý takový příspěvek věnuje Dior jeden dolar charitativní organizaci WE Charity podporující malé děti.

Řetěz tak stále roste a dorazil už i do Česka! K dobročinnému projektu se nyní připojila pětice zpěvaček z hudební talentové platformy AquaBabes, známá díky hitovce Tvoje múza. Dívky se s odpovědí na otázku svěřily ve svém novém videu na YouTube a vyzývají k odpovědi i ostatní!

„Chtěly bychom, aby se lidé zúčastnili co nejvíce, a tak jsme na našem YouTube spustily i malou soutěž. Nejlepší odpověď v komentářích pod naším videem získá 2 vstupenky na koncert Rag’n’Bone Man, připravený máme také poukaz na nákup oblečení a pitný režim Aquila na jeden měsíc,” prozradila jedna ze členek AquaBabes, Markéta.

Troufáte si i vy odpovědět na to, co byste udělali pro lásku? Nebojte se převzít pomyslnou štafetu a připojit se k celebritám a influencerům. Sdílejte se světem svou odpověď označenou hashtagem #diorlovechain a pomozte tím vytvořit nekonečný řetěz plný lásky a podpory!

Autor: Ivana Borovková
Foto: Aquila

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.