Den dětí už se kvapem blíží. Radost svým potomkům můžete například udělat tím, že je vezmete někam na zmrzlinu nebo jim darujete maličkost, která je potěší. Zejména v této pro všechny nelehké době to vaše ratolesti ocení.   

Radost nejmenším se rozhodla udělat také Karolina Gudasová Neuvirthová. Ta připravuje tanečně hudební show pro děti a 1.června pro ně uvolní první videoklip s názvem Farma jako dárek. Kde ho lze shlédnout? Na YouTube kanálu KarolaKvído. 

Hudbu k písničce Farma si lze stáhnout nebo poslechnout již nyní ve Spotify, Itunes, Apple music, Google play, Amazon, TikTok či Shazam. Prvního června budou také uvolněny do prodeje lístky na první show, která se koná v Praze v kině Dlabačov 23. ledna 2021. Ta se bude v příštím roce hrát po celé republice. CD se všemi písněmi bude v prodeji již letos v srpnu.

Ačkoliv děti někdy lumpačí a přidělávají nám vrásky na tváři, zaslouží si, abychom se jim věnovali a připravili pro ně občas malé překvapení. Za redakci jsme pro vás připravili několik tipů na dárečky, které vašim potomkům vykouzlí úsměv na tváři.

Foto: ALOdiamonds

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.