Jste spolu šťastní a nic vás nemůže rozdělit? Omyl! I když jste spřízněné duše a rozumíte si i beze slov, existují věci, které bychom před partnerem neměli dělat. Důvěra je v soužití velmi důležitá a čím déle se lidé znají, tím více jsou k sobě otevření, i co se intimností týká. Ale… je dobré myslet na to, že vztahy jsou křehké a občas není na škodu mít nějaká tajemství.

Jste pro něj dokonalá a sexy? Pak není nutné mu tento obrázek kazit činnostmi, které vás degradují na úroveň „obyčejného“ smrtelníka.

Čemu byste se měli před partnerem vyvarovat?

  1. Návštěva toalety

Zajít si tzv. „na malou“, když je partner v koupelně, nevadí. Vykonávání „větší“ potřeby je však v jeho přítomnosti nepřípustné, stejně jako výměna dámský hygienických pomůcek. Raději počkejte, až budete mít více soukromí, tady totiž opravdu není nic k vidění…

  1. Kosmetické záležitosti

Krásná jste samozřejmě od přírody a tohoto příběhu je třeba se držet. Aplikaci pleťových masek si proto nechte na dobu, kdy partner nebude doma. Není třeba ho děsit nebo znepokojovat. Také mačkání pupínků, trhání obočí a holení nohou je dobré provádět v komfortní zóně, za zavřenými dveřmi.

  1. Vlasové úpravy

Barvíte si vlasy? I tato činnost by měla být očím vaší milované polovičky skryta. Co si budeme povídat, žena s napatlanou barvou na vlasech příliš sexy nevypadá. Ani natáčky na hlavě vás k looku hollywoodské divy nepřiblíží…

  1. Podpůrné prostředky

Vaše tělo má v nových šatech přitažlivé, sexy křivky? Skvělé! A že má na tom hlavní zásluhu kvalitní stahovací prádlo? S touto informací není třeba partnera zatěžovat, a proto se do svého „osobního neoprenu“ oblékejte v soukromí.

  1. Tělesné projevy

Někdy jsou prdění a krkání před partnerem brány jako výraz vysoké důvěry a intimity. Občas se stane, že co musí ven, musí prostě ven, ale přesto… Pokud to jde, raději se těmto projevům před partnerem vyvarujte. Ani šťourání se v nose nepůsobí příliš přitažlivě.

Foto: Depositphotos.com,pixabay.com_Felix Wolf, Instagram