Stýská se vám po létě a vodních radovánkách? Máte ráda adrenalinové sporty? Pak pro vás máme super tip jak trávit dlouhé podzimní či zimní večery.

Taky jste si vždycky chtěla zkusit, jaké to je „chytit“ si svou vlnu a být jako ti sluncem ošlehaní borci, kteří vypadají, že surfing je tou nejpřirozenější věcí na světě? Se sluncem budeme mít v tomhle ročním období asi trochu problém… ale kde chytit tu svou vlnu, tak to vám poradíme hned. Vyzkoušejte Surf Arenu v pražských Letňanech!

Mají tam totiž unikátní technologii indoor surfingu, která vám umožní zkusit si tenhle cool sport, aniž byste musela čekat na léto a cestovat do dalekých krajů. Nebo můžete celou zimu chodit trénovat, a v létě to pak zúročíte na vysněné dovolené.

V Surf Areně  mají důmyslně tvarovaný bazén, kde je po měkké podložce hnán velkou rychlostí proud vody. To spolu se speciálním prknem umožní zažít pocity známé z oceánu i daleko od něj, a mnohdy prý dokonce ještě i o něco lepší. Indoor surfing si v poslední době získává čím dál tím více příznivců po celém světě a dokonce se vyčlenil už i jako samostatná sportovní disciplína.

Celá návštěva trvá přibližně 2 hodiny. Po příchodu absolvujte základní instruktáž a půjčí vám zdarma veškeré potřebné vybavení. Poté se vás ujme zkušený instruktor a jdete do arény, kde si postupně vyzkoušíšte jízdu vleže, vkleče (tzv. bodyboarding) a poté i klasický surfing ve stoje. Pokud ve vás dřímá skrytej talent, možná se dostane i na salta a flipy.

Na konci pak s instruktorem proberete svůj výkon nad videozáznamem, který si samozřejmě můžete odnést domů na památku.

Před prosklenou surfovací halou je navíc k dispozici hudební klub, bar a kavárna, takže pokud si chcete nejdřív okouknout terén, máte super příležitost.

Všechny potřebné informace, včetně on-line rezervace najdete na adrese: http://surfarena.cz/

Foto: Surf Arena

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.