Život slavné zpěvačky a herečky je jako na houpačce a vzbuzuje spoustu emocí. Ani letošní rok není ničím výjimečný, i když to z počátku vypadalo na idylku. Jedni ji obdivují a druzí zatracují. S čím se musela kontroverzní umělkyně poprat v roce 2019 a jaký je její postoj k životu?

Miley Cyrus se nejvíce proslavila rolí Miley Stewartové, studentky a zároveň úspěšné zpěvačky, v seriálu Hannah Montana. Vysílala ho stanice Disney Chanell a herečka se u diváků zapsala jako sladká blondýnka s velkýma očima. Z teenagerovské role však časem vyrostla a rozhodla se drasticky změnit image. Ostříhala si vlasy, začala rebelovat a šokovat fanoušky.

Rebelka se nestydí

Na fotkách nebyla vidět jinak než s vyplazeným jazykem, prezentovala se ve velmi úsporných úborech, a také její vystoupení stále více připomínala program striptýzového klubu než hudební produkci. Nejvíce divákům zamrzl úsměv v roce 2013 při předávání cen MTV Video Music Awards. Na pódiu předvedla společně se zpěvákem Robinem Thicke tak divokou show, až divákům přecházel zrak.

Drastická změna stylu byla nejspíše i příčinou prvního rozchodu Cyrusové s její životní láskou, hercem Liamem Hemsworthem. Poznali se roku 2009 při natáčení filmu „Poslední píseň“, kde hráli pár a láska jim přesáhla i do soukromého života. O tři roky později se Miley pyšnila zásnubním prstenem, ale štěstí netrvalo dlouho a roku 2013 se snoubenci rozešli. Další léta se postupně dávali dohromady a rozcházeli, ale pak přišel zvrat. Zpěvačka začala „sekat latinu“ a hvězdný pár si v prosinci 2018 řekl své „ANO“.

Happy end? Ne tak docela…

Štěstí v manželství přáli mladým umělcům fanoušci i přátelé, ale nestačilo to. Sedm měsíců po svatbě přišel šok v podobě žádosti o rozvod! Důvod? Můžeme jen spekulovat. V médiích se mluvilo o nevěře a nevhodném chování na veřejnosti ze strany Miley či Liamově údajné závislosti na drogách a alkoholu… Ať je pravda kdekoliv, Cyrusová příliš nezahálela. Krátce po oznámení rozchodu již byla viděna s novou partnerkou, bloggerkou a modelkou Kaitlynn Carterovou.

A co dál?

Vztah však neměl pevné základy a brzy se rozpadl. Zpěvačka ani tentokrát dlouho sama nevydržela a ženské objetí vyměnila opět za mužské. Nyní je spojována se zpěvákem Cody Simpsonem, který je jejím dlouholetým kamarádem a zároveň velkou oporou. Na začátku listopadu Miley prodělala silnou angínu a následně musela podstoupit operaci hlasivek, což je pro ni jako pro zpěvačku tvrdá rána. Rekonvalescence je dlouhá a Cyrusová si nějakou dobu nezazpívá.

Naštěstí Miley nepodléhá depresím a těší se z toho, co má. Oporou jsou jí nejen přátelé a fanoušci, ale i partner, který ji každou volnou chvíli navštěvuje v jejím domě v Tennessee. Doufáme, že Miley úsměv na rtech dlouho vydrží a konečně najde štěstí.

Citáty slavné zpěvačky:

  • „Hudba je to, pro co dýchám, co nejraději dělám. Udržuje mě naživu.“
  • „Růžová není jen barva, je to i styl.“
  • „Je vážně jednodušší vědět, kdo jsi, když tu nejsou tisíce lidí, kteří ti říkají, kdo si myslí, že jsi.“
  • „Vím, co dělám a taky vím, že tím šokuji.“

Foto: Depositphotos