Bojíte se zimy a sněhu? Netěšíte se na sychravé počasí, které straší chřipkou? Zapomeňte na to! Advent je obdobím klidu a míru a vy ho díky nám můžete prožít v suchu! Připravili jsme pro vás soutěž o úžasnou sušičku AMICA!

Máte početnou rodinu nebo prostě často perete prádlo? Tak to by se vám jistě mohla hodit tato špičková kondenzační sušička Amica. Nabízí spojení moderních technologií, účinného sušení, příkladného zpracování a účelného designu v klasické bílé barvě. Pracuje v energetické třídě B a šetří vám tak spotřebu energie a poskytuje vám jedinečný uživatelský komfort. Jistě oceníte i nízkou hlučnost, která nepřesáhne 69 dB.

VÝHRY:

Hlavní cena: AMICA SUPF 810 W

Další tři ceny: heboučká sada osušky a ručníku od 4Home.cz

Jak sušičku vyhrát?

Soutěžit můžete od 29. listopadu 2017 do 19. prosince 2017.

Pro účast v soutěži je nutné splnit následující podmínky:

1) Vyfoťte, jak si užíváte vy a vaše rodina advent. Klíčové je jediné – aby z výsledné fotografie sálal klid a vnitřní radost, že jste spolu!

2) Pošlete nám fotografii na náš e-mail info@zenydivky.cz s předmětem ADVENT, nebo ji vložte na svůj Instagram – nezapomeňte ji označit hashtagem #soutezzenydivkycz

3) Ještě před Vánoci naše porota ve složení šéfredaktorek a editorek vybere vítězné fotografie. Hodnotnou cenou potěšíme celkem čtyři soutěžící!

Foto: AMICA

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.