Nejstrašidelnější noc v roce je za námi! V době, kdy se střetává svět mrtvých a živých se zejména v zámoří pořádají večírky s hororovou tématikou. A jsou nabité originálními kostýmy. Jak oslavili Halloween v New Yorku, Los Angeles, Londýně… a jaké kostýmy letos oblékly známé osobnosti?

Jednou z nejsledovanějších a nejžádanějších halloweenských akcí je párty pořádaná modelkou Heidi Klum. Letos se uskutečnila již po dvacáté a slavná hostitelka přítomné nezklamala. V New Yorku se předvedla v originálním kostýmu zombie ženy kyborga a po boku manžela Toma Kaulitze, jenž jí zdárně sekundoval jako zombie astronaut, si vysloužila velké ovace.

Zahanbit se nedala ani americká celebrita a dědička části hotelového impéria, Paris Hilton. Ta pořádala svou oslavu Halloweena v losangeleské čtvrti Beverly Hills a pozvání přijala řada známých osobností. Kostýmy však byly oproti konkurenční newyorské párty laděny méně strašidelně a více sexy. Blondýnka letos oblékla super hrdinský oblek, který doplnila slunečními brýlemi ve tvaru srdce.  

Úspěšná podnikatelka, modelka a návrhářka Kylie Jenner vplula na párty jako malá mořská víla Ariel.

View this post on Instagram

got gadgets & gizmos a-plenty ..♥️🧜🏻‍♀️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kostým mořské panny zvolila i britská moderátorka Maya Jama, která slavila v Londýně. Které z nich sluší víc?

Zpěvačka Ariana Grande a její halloweenský převlek.

Americký filmový a divadelní herec Bradley Cooper s dcerou vyrazili do newyorských ulic jako staříci.

A jaký byl váš Halloween? 

Více o Halloweenu se dozvíte zde

Foto: Instagram, Depositphotos