Patříte k  ženám, které při nákupu spodního prádla vždy sáhnou po stejné barvě? Nemusí to nutně znamenat, že jste nudná nebo nemoderní. Mnohem více to vypovídá o vašem charakteru. Prozradíme vám, co o něm prozradí barva vaší podprsenky či kalhotek.

Bílá

Tato barva symbolizuje čistotu a nevinnost – ne nadarmo mají svatební šaty právě bílou barvu. A podobné je to i se spodním prádlem. Na první pohled se zdá, že jste spíše introvert a nevinnost sama. Kdo vás ale zná déle ví, že se dokážete odvázat a ráda zkoušíte nové věci.

Černá

Černá jako vaše duše? Ale kdepak! I když ráda nosíte prádlo v této temné barvě, znamená to, že jste komunikativní a nekomplikovaná osoba, která si cení vlastního stylu. Když je to potřeba, dokážete se řádně rozvášnit.

View this post on Instagram

#emilyratajkowski #glasses #glamour

A post shared by Emily Ratajkowski(emrata) (@emily_ratajkowski_officialpage) on

Růžová

Šuplík s prádlem svítí růžovou barvou? Ano, ceníte si své ženskosti a jste romanticky založená osoba. Také to ale znamená, že jste přátelská, veselá a nikdy nezkazíte žádnou legraci. Lidé z vašeho okolí jsou vám rádi nablízku a vaši přítomnost vyhledávají.

Lila – nachová

Pokud je vaším favoritem právě tato barva, pak máte velkou dávku empatie. Vaše rodina i přátelé se na vás mohou ve všem spolehnout, a vy je ráda vyslechnete. Jste loajální a ostatní si k vám chodí pro dobrou radu.

Červená

Barva energie a vášně. Upřednostňujete – li tuto barvu, máte ráda nápadné věci a těší vás být středem pozornosti. Občas sice uděláte z maličkosti velké drama, ale vaši blízcí vás proto nemají o nic méně rádi.

Nude

Nude rovná se nuda? V žádném případě! A co je na této barvě nejlepší? Je jedno jaký odstín oblečení zvolíte, prádlo v barvě nude z něj neprosvítá. Co o vás vypovídá? Jste uvolněný člověk, který preferuje přirozenost a nerad něco skrývá.

Foto: Pixabay, Instagram 

Rady jak správně vyzkoušet podpsenku najdete zde